«

»

Při úklidu svého domu našel výherní tiket na 1 milion dolarů

Foto: pixabay

Když se k nechtěnému úklidu domu konečně dokopete a dokončíte ho, těšit vás může lesk povrchů, vůně čistoty a v některých případech i nalezený 1 milion dolarů. Alespoň tak se to stalo Kennethovi Morganovi (54) z Floridy, když při úklidu v zásuvce komody našel nezkontrolovaný tiket, který vsadil o pár týdnů dříve. A co vy? Neválí se u vás doma výherní tiket Šťastných 10?

Miliony v zásuvce komody mu málem propadly

Kdyby se Kenneth Morgan v červnu nerozhodl uklízet. Kdyby úklid odfláknul a do šuplíku stolu se nepodíval. Kdyby nevěnoval pozornost nalezenému tiketu… nebyl by z něj milionář. Ale jako všichni sázkaři Šťastných 10 a jiných loterií, také Kenneth bere vsazené tikety vážně, a proto se může radovat z fantastické výhry. Jak už to nejen u výherních výsledků Šťastných 10 bývá, někdy nestačí jen vsadit a vyhrát. Kolikrát je potřeba výherní tiket nevytratit či na něj nezapomenout.

Výherní tiket vsadil Kenneth někdy v dubnu. Nějakou náhodou se tiket dostal do šuplíku komody a tím unikl jeho pozornosti. Při jeho nalezení měl prý Kenneth knedlík v krku z toho, že pokud bude tiket výherní, určitě už bude propadlý. Naštěstí to se nestalo a Kenneth teď může z výhry rekonstruovat svou kuchyň.

Peníze chce použít zcela zodpovědně

Také výhra ve Šťastných 10 vám položí otázku, jak peníze z výhry v loterii dobře využít. Kenneth má v tomhle jasno. Po tom, co zcela nezodpovědně ztratil a naštěstí znovu nalezl výherní tiket, chce s výhrou naložit zodpovědně. Po zdanění a zaplacení poplatků mu z výhry zbylo 600 tisíc dolarů. Tuto sumičku peněz hodlá využít k návštěvě dcery, která studuje v Anglii a k rekonstrukci kuchyně. Také hodlá finančně pomoct své rodině. Zbytek peněz si s manželkou uschová na důchod. A kam se rozkutálí vaše výhra ve Šťastných 10?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru