«

»

Při vyzvedávání výhry si opět vsadil a znovu vyhrál – miliony!

Ilustrační foto: pexels

Sázkař vsadil 2x tatáž čísla a 2x se mu díky nim podařilo vyhrát

Američan Sam Hawley z Oregonu vyhrál v jedné z tamních loterií 1 750 dolarů (v přepočtu cca 39 tisíc korun). Když si šel výhru vyzvednout do sídla loterie, dorazil hodinu před otevírací dobou. Čas si proto krátil procházkou se svým psem, při níž došel k obchodu, v kterém si vsadil tiket hry Keno 8-Spot. Nad vyplňováním čísel dlouho nepřemýšlel, zaškrtl totiž svá oblíbená, jež sází už řadu let. A když mu výhru přinesly jednou, tak proč ne podruhé.

Na Sama se štěstí opravdu obrátilo i tentokrát. Částka ale byla mnohem vyšší. Činila totiž 118 tisíc dolarů (v přepočtu přes 2,6 milionu korun). O druhé výhře se dozvěděl ještě ve frontě, v které pomocí mobilního telefonu brouzdal po internetu. Po chvíli došel na stránky loterie, jež si před pár okamžiky vsadil, a zjistil, že správně tipnul všech 8 čísel, což mu nepřineslo jen hlavní výhru, ale i bonus za všechna uhodnutá čísla, který jeho sumu navýšil na konečnou částku 118 tisíc dolarů. Co s vyhranými penězi čerstvý milionář udělá, zatím nemá ponětí.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru