«

»

Přijde Sportka od Sazky kvůli Účtenkovce o své sázející?

Foto: 777cz.eu

Účtenkovka ročně rozdá tisíce výher, Sportka ale také

Loterijním společnostem, jako je například Sazka se svou Sportkou a podobně, brzy přijde konkurence. Stát totiž plánuje od začátku letošního října rozjet svou Účtenkovku! Kontrolovat tak nebudete jen Sportka výsledky, ale jednou měsíčně, vždy 15. den v měsíci, i své účtenky. Losovat se nebudou všechny vydané doklady za nákup, do soutěže se totiž musí prvně zaregistrovat. Nebudete však moci v jeden den zaregistrovat více než jednu účtenku z jednoho obchodu.

Pokud však nakoupíte během jednoho dne v deseti obchodech, každou do soutěže přihlásit můžete a je úplně jedno, jestli je to doklad o nákupu sušenky nebo obývací stěny. Hrát se bude o 20 tisíc výher každý měsíc, kdy prvních pět vylosovaných bude odměněno částkou od 100 tisíc až do 1 milionu korun. Vyhrát také můžete osobní auto a částky od jednoho sta korun do několika desetitisíců.

Účtenkovka jako taková přijde stát každý rok na zhruba 100 milionů korun, což není ve srovnání se Sportkou zas tak mnoho, do Sportky ale lidé své peníze nejprve vkládají. Jen reklama na Účtenkovou loterii vyjde na pětinu celkových nákladů. Provoz nové loterie se může vyšplhat na více než 12 milionů korun a částka za výhry bude činit cca šedesát pět milionů korun. Zda si státní loterii lidé oblíbí, zjistíme až po 12 měsíčním provozu. Nyní už ale výsledky ankety ukazují, že více než třetina všech dotazovaných zkusí loterii jen možná, přes 35 % lidí nemá o loterii vůbec zájem a patnáct procent oslovených bude soutěžit určitě!

3.5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru