«

»

Přijďte se podívat do Sazky na losování Sportky či Šťastných 10

Foto: Sazka

Zarezervujte si místo a živě sledujte slosování přímo ve studiu Sazky

Každé aktuální slosování Sportky můžete sledovat na svých televizních obrazovkách v 19:59 hodin na programu ČT 1. O několik minut déle jsou výsledky zveřejněny na stránkách Sazky a také na tomto webu. Pokud ale budete chtít, slosování Sportky anebo jiné loterie můžete vidět i naživo přímo v sídle Sazky.

Co udělat pro to, abyste se dostali na živé slosování?

Jestliže chcete vidět slosování Sportky, Šťastných 10 či jiné loterie od Sazky na vlastní oči, musíte v prvé řadě zavolat na číslo Sazky – 266 121 266, na kterém budete spojeni s operátorem, s nímž si určíte, jaké slosování chcete navštívit. Vytvořit si rezervaci na slosování můžete nejpozději 2 hodiny před jeho začátkem. Pokud si rezervaci vytvoříte, získáte jistotu, že slosování opravdu uvidíte. Pokud však přijdete bez ní, pracovníci Sazky nemohou zaručit, že se na něj dostane, jelikož slosování Sportky může navštívit maximálně 20 lidí.

Sídlo Sazky naleznete na adrese K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9. Při každém slosování například Sportky musíte být nejpozději v 18:40 hodin v Sazce na Recepci A. Nezapomeňte si s sebou vzít svůj občanský průkaz anebo pas, který budete potřeba k ověření vaší totožnosti. Po čtvrt hodině, asi v 18:55 hodin, budete dovedeni do studia, v kterém se nachází několik osudí pro Sportku a její doplňkovou hru Šance, kde budete čekat na zahájení slosování. Natáčení ani fotografování zde povoleno není. Po ukončení vám bude rozdán dárek v podobě podepsaného plakátu Jaromíra Jágra.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru