«

»

Příležitostný sázkař z Velké Británie vyhrál 2 miliardový jackpot

Foto: uk.news.yahoo.com

Po letech práce v továrně si začne konečně užívat

Osmapadesátiletý Brit Ade Goodchild z Herefordu se stal díky tamní loterii přes noc miliardářem. Muž sází příležitostně už delší dobu, ale teprve před pár dny se mu podařilo vyhrát jackpot činící 71 057 439 liber (v přepočtu cca 2,1 miliardy korun).

Goodchild se o své výhře dozvěděl pomocí mobilního telefonu, v kterém se mu ukázalo upozornění, že se stal vítězem milionů liber. Zprvu byl v šoku, nemohl uvěřit vlastním očím, a proto si upozornění musel přečíst vícekrát, aby opravdu uvěřil. Následně se s výhrou pochlubil svým rodičům a také bývalé manželce, které stále chodí venčit psy.

Výherce dosud vedl obyčejný život osamělého muže. Přes 20 let pracoval na směny jako dělník v továrně. Je 3 roky rozvedený a podle jeho slov i neatraktivní. Jeho život se však nyní změní, jelikož za vyhrané peníze hodlá cestovat, poznávat svět a hlavně si užívat.

Před několika dny se nechal čerstvý miliardář slyšet, že peníze z něj atraktivnějšího člověka neudělají, možná jen z jeho peněženky. A tak u něj žádné ženy dychtící pouze po jeho pohádkovém bohatství nemají šanci.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru