«

»

Přináší ve Sportce hra „Šance” větší šanci na výhru?

Foto: Sazka

Hra „Šance” je doplňkovou hrou loterie Sportka. Nedá se nijak ovlivnit. Tady už čísla nesázíte vy, nýbrž vám jsou přidělena coby číslo vaší sázenky. Vás zajímá posledních 6 čísel sázenky. Pro losování šestičíslí Šance se používá 6 samostatných bubnů s míčky očíslovanými od nuly do devíti. Jelikož Šance stojí jen 20 Kč, většina sázejících si ji při plném tiketu vsadí také. A co vy? Věříte, že hra Šance vám dá větší šance na výhru?

Doplňková hra Šance není nijak finančně náročná, vyžaduje však pořádnou dávku štěstí

Doplňková hra Šance není nijak finančně náročná, a proto není divu, že ji hraje celá řada sázkařů. Stojí jen 20 Kč Ale pozor, je pravidly spojená s nutností vyplnit alespoň jeden sloupeček Sportky. Ve finále tak zaplatíte minimálně 40 Kč. Hra určitě má své kouzlo, vyžaduje však notnou dávku štěstěny.

Protože na rozdíl od Sportky, kde se alespoň částečně můžete pokusit o nějakou taktiku (Sportka systém, jedinečná čísla), doplňková hra Šance závisí čistě na tom, jaké číslo sázenky je vám loterií přiděleno a která čísla bubny Šance vyplivnou.

Číslo sázenky můžete ovlivnit jedině při online sázení, kde si sami v případě, že se vám původně přidělené šestičíslí nelíbí, můžete vygenerovat jiné. Zda vám tohle výhru přinese, ukážou až výsledky Sportky.

Šance jako jediná cesta k Superjackpotu Sportky

Dobrým důvodem ke vsazení Šance ve Sportce je plný tiket Sportky, za který zaplatíte 200 Kč. 10 sloupečků už představuje slušnou šanci vyhrát a nějaká dvacetikoruna navíc vás už vážně z „bídy” nevytáhne.

Co by vás ale z živoření vytáhnout mohlo, je Superjackpot Sportky, o který můžete hrát jedině v souvislosti se hrou Šance. Uhodnutých 6 čísel v prvním nebo druhém tahu + poslední číslo Šance = SUPERJACKPOT SPORTKY! Existuje mnoho cest k výhrám ve Sportce (různá pořadí, menší výhry), k Superjackpotu Sportky však vede jen jedna jediná a bez hry Šance… zkrátka nemáte šanci.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru