«

»

Přinese vám letos jediný pátek třináctého miliardy nebo stovky milionů?

Foto: 777cz.eu

Dnes je pátek třináctého a zatímco někdo nevytáhne paty z domu, jiný si vsadí do loterie. Dnes 13. května se to nabízí. V Eurojackpotu je přes 2,1 miliardy, ve Sportce pak přes 130 milionů korun. Kdy jindy do hry poslat svá šťastná čísla než teď?

Eurojackpot stoupá a ještě má prostor

Eurojackpot se dnes v pátek 13. května vyšplhal až na hranici 2 126 000 000 Kč. Přitom dříve by znamenalo, že už mu k maximální výšce moc nechybí. Ale po tom, co se v Eurojackpotu udály změny, je tomu jinak. Nově od 19. března se v Eurojackpotu hraje až o 3 miliardy. To znamená, že má jackpot ještě nějaký prostor k růstu. Tedy za předpokladu, že ho netrefíte. Minulé úterní slosování hráčům z Česka moc nepřálo. Nejvyšší výhrou bylo 27 milionů, které putovaly do Německa.

Sportka už zase kyne, už je na částce přes 130 milionů

Superjackpot Sportky už zase kyne a je tedy o co hrát. Dnes v pátek třináctého je v kasičce Superjackpotu více jak 130 milionů korun. Z toho bonus má přes 107 milionů korun a tedy je potřeba k šesti šťastným číslům pro první pořadí trefit i sedmé šťastné číslo, kterým je poslední číslo Šance. Pokud vaše muška nebude tak přesná, miřte na první tah prvního pořadí, kde je přes 21 milionů korun.

Kolik pátků třináctého letos vyjde?

Letos jde o vůbec první pátek třináctého a zároveň je to i poslední pátek třináctého v tomto roce. Na letošek vyšel jeden jediný pátek s tímto datem, o to větší koncentraci štěstí může přinést nemyslíte? Minulý rok (2021)  trefil pátek třináctého na srpen, předminulý rok (2020) pak na březen a listopad.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru