«

»

Přinese vám pátek třináctého miliardovou výhru v Eurojackpotu?

Foto: pexels

Dnešek – pátek třináctého, vám může v loterii přinést štěstí. Zatímco ve Sportce se hraje o 113,8 milionu korun,  mnohem větší sumu nabízí dnes 13. 8.  Eurojackpot. V něm se hraje o téměř 2,3 miliardy. Miliardový jackpot se v pomyslném trezoru drží jako klíště a ještě navíc vůbec není jasné, ze které kasičky se bude vyplácet. Postaví se na výherní stupínek prvního pořadí po dlouhé době zase Češi? Uvidíme, komu poslední výherce miliardového Eurojackpotu (sázkař z Německa) předá výherní štafetu.

Poslední nejvyšší výhrou v Eurojackpotu byla ta ve výši 8 milionů

Už minulý pátek se mohl někdo radovat z miliardové výhry. Hlavní výhra 1,8 miliardy ale zůstala nezdolána, a proto podobné infarktové stavy mohou sázkaři zažívat i dnes, kdy se jackpot hry přehoupl přes hranici dvou miliard. Je jasné, že na nějakého šťastlivce čeká pohádková výhra. Třeba k ní máte klíč vy v podobě vsazeného tiketu, který vám už dnes večer může přinést výherní výsledky Eurojackpotu. K výhře stačí šťastná 5+2 čísla a vyhrát můžete už s pouhým jedním sloupečkem za 60 Kč. O téměř 8 milionů korun bohatší ze hry minulý pátek odcházeli hráči z Polska (1x), Německa (5x), Norska (1x), Chorvatska (1x) a Dánska (1x).

Štěstí pátku třináctého můžete využít v kterékoliv loterii

Že v pátky třináctého nikdy nevycházíte z domu? Ale jděte! Strach z neštěstí můžete obrátit ve štěstí v podobě výhry v loterii, pokud vytáhnete paty z domu alespoň do nejbližší trafiky. Počkejte, vždyť chodit nikam nemusíte! Sportku nebo Eurojackpot lze vsadit také online. Velkou výhodou online sázky je, že vás o výhře Sazka informuje emailem. Řada příběhů výherců loterie začíná právě oznámením o výhře. Za oznámením můžete samozřejmě očekávat drobné, ale mohou se z toho vyklubat i miliony… ne-li miliardy.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru