«

»

Přinesl májový měsíc kromě polibků také výhry ve Sportce?

Foto: Sazka

Říká se, že láska peníze nepotřebuje. Ale zamilovanost by mohla být s výhrou ve Sportce přece jen intenzivnější. Do měsíce května Sportka vstupovala se superjackpotem 111 400 000 Kč ( z toho bonus byl přes 97 milionů korun). S květnem se loučila se superjackpotem 160 400 000 Kč (z toho bonus byl přes 122 milionů korun). V květnu se o výherní výsledky Sportky hrálo celkem 13x, z toho dvakrát měli hráči možnost vyhrát prémii Sportky. Největší zajímavostí květnové Sportky je to, že se hráči až 6x trefili do druhého tahu prvního pořadí!

Série výher druhého tahu prvního pořadí

Hned 1. května, což byla neděle, se ve Sportce hrálo o prémii, a to Mini Cooper Cabrio v hodnotě 800 tisíc korun. Kromě této zaručené výhry, měl jeden sázkař štěstí na první pořadí, z jehož druhého tahu vybral přes 6 milionů korun. To samé štěstí se na sázkaře usmálo hned další slosování, a to ve středu 4. 5., kdy se znovu trefil do druhého tahu prvního pořadí a vybral z něj přes 1,8 milionu korun.

Zdá se, že druhý tah prvního pořadí přitahoval hráče jako magnet, protože tato výhra padla znovu 11. května. Opět se jednalo o druhý tah prvního pořadí a tentokrát v něm bylo přes 5,7 milionu korun.

  1. května padlo první pořadí Šance ve výši přes 4,3 milionu korun.

A zase II. tah prvního pořadí!

20. května ve Sportce už počtvrté padla výhra druhého tahu prvního pořadí. Jakoby zrovna tato výherní příčka byla nějak začarovaná. Z hráčů, kteří zrovna tuto pozici v květnu trefili, si tento odnesl nejvíce, a to přes 10 milionů!

22. května si z prvního tahu druhého pořadí odnesl sázkař rovný jeden milion korun. Právě na tuto částku byla počínaje dnem 28. 2. 2022 stanovena maximální hranice výher pro druhé pořadí (první i druhý tah).

25. května padl druhý tah prvního pořadí znovu. No vážně! Hráč si z této výherní pozice odnesl přes 4,2 milionu korun. Je to vtipné, ale hned další slosování, a to v pátek 27. května padl druhý tah prvního pořadí zase. Tentokrát si hráč svými čísly vytipoval přes 1,8 milionu.

Výhra II. tahu prvního pořadí padla v květnu celkem 6x! Poslední květnové slosování 29. května se hrálo o květnovou prémii 1 milion korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru