«

»

Přinesl prosincový Eurojackpot sázkařům něco pod stromeček?

Do prosince vstupoval Eurojackpot s částkou 1 387 000 000 Kč. S prosincem se loučil a v trezoru měl 675 milionů. Eurojackpot se v prosinci losoval celkem 9x, z toho 2x se hrálo o luxusní prémie v celkové hodnotě 35 milionů. První pořadí padlo hned 2x.

Prosincový Eurojackpot byl bohatý na prémie

První prosincové slosování Eurojackpotu padlo na pátek 2. prosince, nejvyšší výhrou tohoto dne pro české hráče však byla ta z druhého pořadí doplňkové hry Extra 6 – 200 tisíc korun. Přes 77 milionů si z druhého pořadí hlavní hry odnesl hráč z Německa.

V úterý 6. 12. na tom byli Češi ještě hůř. Nezbývalo jim, než se koukat, že si hlavní výhru dne – přes 15 milionů, odnáší z druhého výherního pořadí hráči z Německa a Dánska. V pátek 9. 12. padly Eurojackpot výherní výsledky a 1,8 miliardy putovala do Maďarska. Nicméně ten den bylo eurojackpotové štěstí velice blízko, protože přes 18 milionů vyhráli dva hráči z Maďarska (z druhého pořadí) a přes 5 milionů ze třetího pořadí putovalo na Slovensko. Tři Češi se mohli radovat z výhry 4. výherního pořadí – přes 84 tisíc korun. A radost měli i z výhry 200 tisíc korun z druhého pořadí Extra 6.

V úterý 13. 12. se hrálo o apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů. Přes tři miliony ten den putovaly do Polska. V pátek 16. 12. se mohl jeden hráč radovat z výhry čtvrtého pořadí, ze kterého vytáhl skoro 200 tisíc korun. Téměř shodnou částku vyhrál hráč ten samý den také v druhém pořadí Extra 6.

Čech si z Eurojackpotu odnesl přes 6 milionů

V úterý 20. prosince znovu padl Eurojackpot, tentokrát si přes 512 milionů ze hry odnesl hráč z Itálie. V pátek 23. prosince putovalo 20 milionů ze hry (z druhého výherního pořadí) do Polska. Úterý 27. prosince bylo zásadní pro jednoho českého hráče, jemuž číselná kombinace přinesla výhru třetího pořadí a s ní přes 6 milionů. Společně s ním stál na výherní příčce třetího pořadí hráč z Německa, jinak by výhra mohla být ještě vyšší. Ten den českému hráči jistě udělala radost také výhra 4. výherního pořadí vysoká přes 285 tisíc korun.

Ani poslední prosincové slosování Eurojackpotu nebylo na výhry skoupé. Hrálo se o luxusní prémii – apartmán v exotice v hodnotě 20 milionů. Kromě toho se čeští hráči radovali také z výhry přes 138 tisíc korun ze čtvrtého pořadí a z výhry 200 tisíc korun z Extra 6 (2x).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru