«

»

Přinesla listopadová Sportka sázkařům výhry?

Foto: 777cz.eu

Do listopadu Sportka vstupovala se Superjackpotem 60 milionů korun, z toho bonus byl 51,7 milionu korun. S listopadem se loučila a v Superjackpotu měla 115 milionů korun, z toho bonus byl přes 81,8 milionu. V listopadu se Sportka losovala celkem 13x, z toho hned 2x se hrálo o prémii Sportky. Jaké výhry hráče potěšily?

Nejvyšší výhrou listopadu je ta ve výši přes 10 milionů

První listopadové slosování, které padlo na středu 2. listopadu, bylo výherně průměrné. Nejvyšší výhrou byl rovný milion z prvního tahu druhého pořadí. V pátek 4. listopadu bylo trefeno první pořadí Šance. Dva hráči se shodně postavili na první stupínek a ze hry si odnesli každý výherní výsledky Sportky ve výši 1 478 805 Kč. V neděli 6. listopadu padla první a zároveň i poslední velká listopadová výhra, a to přes 10,6 milionu korun v prvním tahu prvního pořadí. Jako výherní se ukázala být čísla 2, 4, 7, 27, 28 a 46. V pátek 11. listopadu rovnou dva hráče potěšila výhra z druhého tahu druhého pořadí, a to rovný milion pro každého. Zároveň se tento den hrálo i o luxusní Ford Mustang, který byl toho sázkaře, jehož číslo tiketu nebo internetové sázky bylo taženo.

Ve druhé půlce měsíce byla Sportka na výhry lakomá

Ani 18. listopad nebyl na výhry nijak štědrý, nejvyšší výhrou tohoto slosování byl opět jeden milion z prvního tahu druhého pořadí. V neděli 27. listopadu byla ve hře adventní prémie, kdy se losoval jeden zaručený milionář. Tyto prémie přitom přesahují i do prosincových adventních nedělí, kdy bude taženo pokaždé o jednoho milionáře navíc. Druhou adventní neděli tedy vzniknou, dva milionáři, třetí tři milionáři a ve čtvrtou adventní neděli Sportka stvoří čtyři zaručené milionáře.

Žádné větší výhry už se v listopadu nekonaly. První pořadí padlo tedy jen 2x – 4. listopadu a s ním výhra v Šanci pro dva hráče a 6. listopadu a s ním přes 10,6 milionu korun v hlavní hře.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru