«

»

Přišli o auto a skoro i střechu nad hlavou, potom rázem zbohatli

Foto: pexels

Dvanáctimilionová výhra přišla v tu nejlepší dobu

Stephanie Harvellová s přítelem Mitchelem Arnswaldem na začátku roku 2016 vyhráli po setření stíracího losu jackpot ve výši $ 500,000 (v přepočtu přes 11,7 milionu korun).

Stephanie s Mitchelem získali výhru právě v den, kdy byli vypovězeni z bytu, v němž žili spolu se svými dvěma dcerami, a proto se rozhodli, že si za výhru koupí nové bydlení a automobil, který museli před časem prodat, aby měli dostatek peněz na uživení rodiny. Zbytek peněz chtěli spořit svým dcerám, aby byly do budoucna po finanční stránce zabezpečené.

Jejich utrácení a pověst milionářů, ale netrvala dlouho, jelikož se o nich v bulvárních časopisech začalo v tomto roce psát jako o zlodějích. Byli totiž přistiženi při jedné z vloupaček a vzápětí chyceni strážníky. Při prohlídce automobilu našli ochránci zákona několik odcizených předmětů z několika různých dřívějších vloupaček a pomůcky k násilnému vloupání. Nyní partneři čekají na soud, kvůli obvinění za násilné vniknutí a vlastnění pomůcek k nezákonnému použití.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru