«

»

Přivál zářijový Eurojackpot hráčům miliony?

Foto: Sazka

Do září Eurojackpot vstupoval s jackpotem 246 milionů, se zářím se loučil a v trezoru pro sázkaře měl jednu miliardu a sedm milionů korun. V září se Eurojackpot losoval celkem 9x, z toho hned 4x se hrálo o prémii Eurojackpotu, která se nesla ve znamení luxusních vozů Land Rover Defender. Za září se jich v Eurojackpotu rozdalo celkem 20.

Největší výhry v Eurojackpotu padly v první polovině září

První zářijové slosování nebylo pro hráče Eurojackpotu nijak výherní. Ze čtvrtého pořadí se radoval pouze jeden sázkař, který si díky šťastné kombinaci čísel ze hry odnesl přes 158 tisíc korun. 6. září se hrálo o 5x Land Rover Defender a Čech se postavil na třetí výherní pořadí, kde jako jediný utržil přes 10 milionů korun. Šťastná byla pro dva Čechy také doplňková hra Eurojackpotu – Extra 6, ve které vyhráli 200 tisíc korun.

9. září bylo pro Čechy znovu šťastné. Tentokrát se hráč z Česka dostal ještě o jeden stupínek nahoru ke špičce Eurojackpot výherních výsledků. Z druhého výherního pořadí si odnesl přes 19,7 milionu korun. Spolu s ním na stupínku stál hráč ze Švédska. Ten den se českým sázkařům dařilo i na 4. pořadí, ve kterém vyhráli téměř 92 tisíc korun (2x).

Ve výherním stylu se v Eurojackoptu pokračovalo i v úterý 13. 9., kdy jeden hráč trefil první pořadí Extra 6 a s ním rovné dva miliony a také se znovu hrálo o prémii Eurojackpotu – 5x Land Rover Defender.

Druhá půlka měsíce byla na výhry skoupější

V pátek 16. 9. měli Češi štěstí pouze na 4. pořadí, ze kterého si odnesli přes 110 tisíc korun (1x). V úterý 20. 9. se znovu v rámci eurojackpotové prémie hrálo o luxusní vozy Land Rover Defender a znovu bylo trefeno 4. výherní pořadí a s ním přes 169 tisíc korun. To už je krásná sumička, co říkáte?

Pátek 23. 9. zaznamenal výhru pouze v doplňkové hře Extra 6, a to 200 tisíc korun (1x). Předposlední zářijové slosování 27. 9. se opět hrálo o pět Land Rover Defenderů a přes 22 milionů z druhého pořadí putovalo na Slovensko. Dva Češi na 4. výherním pořadí ukořistili výhru alespoň přes 121 tisíc korun. Poslední slosování v září – 30. 9. bylo, co se výher týče, spíše odpočinkové. Žádné miliony se nekonaly. I tak ale bylo září v Eurojackpotu milionové!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru