«

»

Pro Čechy bylo v srpnu nejzajímavější 2. slosování Eurojackpotu

Foto: 777cz.eu

O miliardové částky se hráči Eurojackpotu pokoušeli i v srpnu. Už první srpnové slosování byla kasička Eurojackpotu narvaná k prasknutí. V pátek třináctého 2,2miliardový Eurojackpot padl. Čechům na první pořadí výherní čísla sice nestačila, jeden sázkař se však může radovat z nejvyšší srpnové české výhry – přes 21 milionů korun. Eurojackpot se v srpnu losoval celkem 4x.

Druhé srpnové slosování Eurojackpotu bylo bohaté i pro Čechy

Zatímco 6. 8. výherní výsledky Eurojackpotu Čechy nepustily ani ke statisícovým částkám (nejvyšší výhrou bylo 7,9 milionu korun), už v pátek třináctého tomu bylo úplně jinak – to se rozdávaly miliony!

Kasičku Eurojackpotu, ve které bylo přes 2,2 miliardy korun, rozbili hráči z Finska (1x) a Polska (1x) už v pátek 13. 8. Den, který je podle pověr protkaný smůlou, se pro Čechy ukázal být šťastným. Sázkař z Česka se dostal k druhému výhernímu pořadí a ze hry si i s ostatními hráči odnesl přes 21,2 milionu korun. Štěstí měl Čech také v doplňkové hře Extra 6, ze které odsál výhru prvního pořadí – 2 miliony korun. Finančně si přilepšili i sázkaři Eurojackpotu, kteří se svými čísly trefili do 4. pořadí a obohatili svůj rozpočet o více než 108 tisíc korun (6x).

O poznání skromnější druhá půlka srpna

Druhá půlka srpna už nebyla tolik atraktivní, alespoň co se českých výher v Eurojackpotu týče. 20. 8. bylo nejvyšší výhrou 11,9 milionu korun (brali ji hráči z Finska – 2x, Německa – 1x a Dánska – 1x). Alespoň jeden český sázkař se uchytil na 4. pořadí a domů si ze hry odnesl přes 190 tisíc korun.

27. 8. bylo nejvyšší výhrou přes 25,5 milionu korun. Výhru z druhého výherního pořadí si odnesli hráči z Finska (1x) a Německa (1x). Na nejvyšších příčkách Češi chyběli, bodovali až ve 4. pořadí, ze kterého si dva hráči odnesli výhru přes 120 tisíc korun. Výherní bylo i druhé pořadí doplňkové hry Extra 6, ze kterého si dva sázkaři odnesli každý 200 tisíc korun.

Lze předpokládat, že už v průběhu září se Eurojackpot vyšplhá nad miliardovou hranici… a štěstí si možná sedne na váš tiket!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru