«

»

Pro dnešní Eurojackpot 465 milionů korun si dnes můžete zajistit rovnou i odvoz – hraje se o 5x Land Rover Defender!

Foto: Sazka

Dnes, to je v úterý 20. září, se v Eurojackpotu hraje o 465 milionů korun. Proto není od věci mít pro tyto miliony rovnou zajištěný i odvoz. Pokud vstoupíte do hry s plným tiketem, můžete dnes hrát také o luxusní prémii, a to 5x Land Rover Defender, každý v hodnotě 2,2 milionu korun. A protože co se prémií týče, jsou zářijové úterky na vlas stejné, kromě dnešního 20. září můžete o tyto luxusní vozy hrát naposledy také příští úterý. Během září se v Eurojackpotu rozdá celkem 20 těchto vozů.

V Eurojackpotu to je teď jako na houpačce

O lákavé Eurojackpot výherní výsledky můžete hrát každé úterý a každý pátek. Za 400 Kč může být váš jackpot v hodnotě minimálně čtvrt a maximálně 3 miliardy korun. Poslední dobou byl však Eurojackpot jako na houpačce a jeho první pořadí padalo častěji, než se jackpot stačil dotknout miliardové hranice:

– 9. září přes 492 milionů putovalo do Španělska,

– 30. 8. si přes 493 milionů z hlavní hry vybral hráč z Německa,

– 19. 8. se z výhry přes 414 milionů radovalo Dánsko…

Poslední výhru nad miliardu tak získalo Polsko, které 12. 8. v Eurojackpotu vyhrálo přes 1,1 miliardy korun.

Po delší době v září padlo první pořadí Extra 6

Po delší době v září padlo také první pořadí doplňkové hry Extra 6, která je určena pro české hráče. Konkrétně 13. 9 si hráč ze hry odnesl rovné 2 miliony korun jako cenu prvního pořadí Extra 6. Přitom naposledy v tomto roce výhra padla 22. dubna.

Pro připomenutí stojí doplňková hra Extra 6  40 Kč a nemůžete ji hrát samostatně, nýbrž s minimálně jedním sloupečkem. V této hře netipujete žádná čísla, vylosovaná čísla v Extra 6 se musí shodovat se šesti čísly vašeho tiketu (nebo online sázky).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru