«

»

Pro miliardovou výhru si dosud nikdo nepřišel

Foto: depositphotos

1,6 miliardy korun. Taková je výše výhry v loterii EuroMillions po přepočtu na české koruny, která ale dosud nemá svého majitele. Ve Skotsku ji neznámý výherce vyhrál už v březnu, dodnes si ji nevyzvedl a to termín jejího propadnutí už klepe na dveře. Roztržitému výherci pro vyzvednutí výhry už zbývají pouhé čtyři týdny.

Dobře střežte své tikety a udělejte si na kapesníku uzel

Tento příběh budiž výstrahou pro všechny sázkaře, aby si svůj vsazený tiket Sportky dobře hlídali. Milióny vám mohou doslova vypadnout z peněženky při roztržitém placení u pokladny. Pro jistotu si ještě na kapesníku udělejte uzel, abyste nezapomněli výherní výsledky Sportky zkontrolovat. Na příběhu sázkaře ze Skotska jde totiž dobře vidět, že stát se může opravdu cokoliv. My můžeme jen hádat, zda-li výherce o své výhře ví a napíná celé Skotsko tím, že vyzvednutí výhry odkládá do poslední možné chvíle, nebo zda výhra opravdu nakonec propadne. No představte si, že trefíte Eurojackpot a o své výhře se dozvíte pár dnů po jejím propadnutí… na mašli, viďte? V případě, že si dotyčný výhru opravdu nevyzvedne i za něj doufáme, že se o možnosti vlastnit miliardy nikdy potom už nedozví. Vědět, že jste vyhráli ve Sportce a výhru si nevyzvedli je totiž několikanásobně horší, než ve Sportce vůbec nevyhrát.

Loterie EuroMillions apeluje na všechny sázkaře…

Tak vysoké jackpoty nepadají denně. Už vůbec se denně nestává, že by si tučnou výhru nikdo neodnesl. Proto loterijní společnost EuroMillions apeluje na všechny své sázkaře, aby si zkontrolovali své tikety. Zatím jedinou známou v případu neznámého výherce je skutečnost, že si sázkař tiket vsadil ve skotském hrabství Ayrshire.

A co vy a vaše tikety? Zkontrolovali jste všechny? Výherní výsledky Sportky, Eurojackpotu nebo Šťastných 10 vám mohou říkat pane už po příštím slosování. Tak nenechte propadnout možnost stát se bohatším, než jste teď.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru