«

»

Pro plačící fotbalovou fanynku se vybral milion!

Foto: pixabay

Když fotbalový zápas mezi Anglií a Německem během letošního Mistrovství Evropy ve fotbale skončil prohrou německého týmu, obrazovky londýnského stadionu zachytily malou holčičku v německém dresu, jak se s pláčem vrhla tátovi do náruče.  Tento moment si řada lidí přehrávala i později na sociálních sítích. Video holčičky i její fotografie obletěly svět a vyvolaly nečekanou reakci. Zejména angličtí fotbaloví nadšenci na holčičce nenechali nit suchou a zasypali ji nadávkami.

Rozhodl se uspořádat sbírku

Výhru oblíbeného fotbalového týmu lze přirovnat k výherním výsledkům Sportky. Radost z výhry je ale jedna věc, sportovní chování vůči poraženému týmu je věc druhá. Přesně takového názoru je Velšan Joel Hughes. Ten sice jásal nad výhrou svého týmu, ale chování ostatních fanoušků vůči malé holčičce, která fandila opačnému týmu,  se mu ani za mák nelíbilo. Proto se jednapadesátiletý  Joel rozhodl holčičce uspořádat finanční sbírku, aby ukázal, že ne všichni angličtí fotbaloví fanoušci jsou stejní. Zprvu si myslel, že vybere alespoň 500 liber, vybralo se ale nečekaných 36 tisíc liber ( to je v přepočtu něco přes milion korun). Taková suma by potěšila snad každého sázkaře Sportky. Potěšila i Hughese, který ji chtěl obratem přeposlat na účet rodiny malé holčičky. Ta peníze s díky odmítla a vyjádřila přání, aby vybrané peníze putovaly spíše na charitu.

Fotky a videa za miliony

Divíte se, že obyčejný záběr z fotbalového utkání dokázal vybrat tolik peněz? V dnešní době a pod záštitou sociálních sítí to není nic zvláštního. Na internetu existuje nespočet fotografií, videí a různých záznamů, které jejich majiteli přinesou více peněz, než může vyhrát ve Sportce.  Pokud vám tedy aktuální výsledky Sportky nepřejí, postavte se raději za objektiv fotoaparátu. Pro začátek vám poradíme, abyste se nesrovnávali s nejvlivnějšími influencery, mezi které patří například Kim Kardashianová. Ta za své fotky na Instagramu inkasuje i několik desítek milionů.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru