«

»

Pro účtenkové opozdilce: poslední den registrace

Foto: pexels

Nepovaluje se vám ještě doma nepřihlášená zářijová účtenka?

Je sobota 12. října, tedy 12. den v měsíci. Pravidelní hráči Účtenkovky už vědí, co pro ně tento datum znamená. Pro všechny ostatní připomínáme, že jde o poslední den, v němž je možné do účtenkové loterie přihlásit účtenky z minulého měsíce a zúčastnit se s nimi losování, které proběhne už za 3 dny v úterý 15. října.

Jinými slovy, veškeré paragony, které byly v obchodech vydány od 1. do 30. září, šlo do soutěže registrovat celý měsíc od 1. září a potom až do 12. října, což je právě dnes. Pokud se jakékoliv zářijové účtenky pokusíte registrovat až zítra, tedy 13. října či déle, už se vám to nepodaří.

Taktéž nutno znovu podotknout, že tento termín se týká pouze účtenek ze září. Všechny ostatní, které byly obchodníky vydány až v říjnu, se mohou registrovat zase po celý říjen až do 12. listopadu a budou se losovat jen a pouze 15. listopadu, a to i v případě, že je stihnete přihlásit do dneška. Říjnové účtenky se zkrátka v říjnu nelosují, ale až v listopadu.

TIP: Pokud do Účtenkovky registrujete větší počet účtenek, mnoho hráčů dává přednost jejich registraci najednou v jeden den, což ušetří dost času. Přeci jen příprava na počítači anebo mobilu něco zabere. Také se pokaždé musíte trochu zorientovat, co kam vepsat, jaká čísla a písmena v kódech se nejčastěji opakují a podobně.

Při hromadné registraci, když jste počítačově zdatní, máte dobré oči anebo brýle na malé znaky a pořádně to všechno frčí, můžete zvládnout jednu účtenku přihlásit třeba za 30 vteřin, takže hromadná registrace vzhledem ke strávenému času je výhodnější. Nenechávejte ji ale na poslední chvíli. Ideální je ihned na začátku následujícího měsíce, ať máte do dvanáctého vždycky ještě rezervu.

4/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Soňa

  Prosím, co znamená : Nesplňuje 1x1x1 a není zařazena do slosování??
  Vše je zadané správně,děkuji za odpověď.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   1x1x1 znamená, že UŽ máte registrovánu jinou účtenku od téhož obchodníka vystavenou VE STEJNÝ DEN, což není povoleno.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru