«

»

Pro vrásky smíchu nemusíte trefit Eurojackpot!

Foto: pixabay

Jediný lék na většinu nemocí existuje a nestojí majlant. Je to kombinace smíchu, vtipu a humoru, pro kterou nemusíte vyplňovat jedinou sázenku a pokoušet šťastné výsledky Eurojackpotu. Tímto lékem ani nemusíte nijak zvlášť šetřit, třeba z obavy z předávkování. Naopak. Vyšší dávky urychlují léčbu a jsou i dobrou prevencí. Humor je dobrou berličkou pro celou řadu těžkých chvílí. A proto i v případě, že jste si s posledními výsledky Sportky opět nepotykali, nemračte se a raději nasaďte úsměv od ucha k uchu! Pomoct by vám v tom mohly následující loterijní vtipy.

Babička vyhrává jednu sázku za druhou

Do banky přijde babička, která chce na svůj spořící účet vložit asi dvacet miliónů, které si jen tak ledabyle nese v síťovce. Kvůli tak vysoké částce je poslána rovnou k řediteli banky. Ten se jí ptá, kde vzala tolik peněz. Babička na to povídá, že v sázkách. Tomu ředitel banky nevěří, a proto i jemu babička nabídne sázku.

Oba se vsadí o milion, že zítra touhle dobou, budou ředitelovy koule hranaté. To řediteli přijde směšné, je ale pro každou legraci a sázku s babičkou uzavře.

Druhý den se babička v bance objeví znovu, tentokrát ji doprovází další muž. Oba se nechají uvést k řediteli banky. Ten je velmi šťastný, neboť jeho koule mají normální tvar a jestli babička tedy nekecala, vyhrál sázku o milion korun.

Jen co ředitel vidí babičku, šťastně jí oznamuje, že jeho koule nejsou hranaté. O tom se chce babička přesvědčit na vlastní oči, a tak, i když velmi nerad, stahuje ředitel banky před babičkou a oním pánem kalhoty. Babička se sehne, vezme ředitelovo nádobíčko do ruky a pozorně ho zkoumá.

V tu chvíli se babiččin doprovod začne mlátit do hlavy. „Co je mu?”, ptá se ředitel. „To nic”, mávne nad ním rukou babička. „Je jen smutný, včera jsem se s ním vsadila o 3 milióny, že dnes budu mít v ruce koule ředitele této banky”.

Pane Bože, ať vyhraju ve Sportce!!!

Muž se ocitne ve finančních potížích. Už neuživí ani rodinu, dům musí prodat, práci nemá. Ačkoliv je to ateista, večer se začne modlit. „Pane Bože prosím, ať vyhraju ve Sportce!” Přijde slosování a nic. Muž je však opravdu zoufalý, a proto se modlí i další den. „Pane Bože prosím, dej, ať trefím Superjackpot Sportky!”. Ale zase nic, výherní výsledky Sportky, jakoby mu nebyly souzeny. Přesto to zkouší i potřetí. Po třetí motlitbě se roztáhnou nebesa a shůry se ozve… „udělám pro to maximum, ty si vsaď alespoň ten tiket!”.

A poslední…

Manžel vběhne do domu a křičí na celé kolo: „Heleno, sbal si věci, zrovna jsem vyhrál ve Sportce!”. Manželka vyskočí radostí a ptá se: „mám si zabalit teplé věci na hory nebo plavky k moři?”. ”To je jedno”, odvětí muž, „hlavně už vypadni!”

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru