«

»

Pro výhru do loterijní společnosti musela i podruhé

Foto: depositphotos

Obrovskou dávku štěstí si vybrala sedmdesátiletá seniorka z USA, konkrétně ze státu Delaware. Ta na svém stíracím losu, který pravidelně kupuje na benzínové pumpě, vyhrála 100 tisíc dolarů (2,5 milionu korun). Pro výhru jela asi po týdnu, kdy se z události dala alespoň trošku dohromady. Jenže pak se ukázalo, že do loterijní společnosti musí ještě jednou. A ne proto, že by tam něco poprvé zapomněla, nýbrž pro další svou výhru. Tu z losu stačila seškrábat ani ne tři dny po vyzvednutí té první. Tomu se říká opravdové štěstí, které vás však může potkat i ve Sportce.

Na stírání losů a sázení byste neměli zanevřít ani po výhře v loterii

Žena, která si nepřála být jmenována, je jednou z těch, kteří své štěstí nikdy nepřestanou škádlit. I po tom, co jí byla na účet převedena částka v hodnotě 2,5 milionu, nelenila a šla si znovu koupit tři totožné losy. Avšak vůbec by ji ani nenapadlo, že by brala výhru ještě vyšší. A ono se to stalo. Zatímco dva první losy byly nevýherní, třetí los po seškrábání ukazoval výhru 300 tisíc dolarů (v přepočtu 7,5 milionu korun). No jen si představte, že by k vám výherní výsledky Sportky zavítaly rovnou dvakrát a bezprostředně za sebou!

Výhru uloží do svého penzijního fondu

Výhra ve Sportce vás mimo jiné může zajistit na důchod. Svou výhru do penzijního fondu uložila také americká důchodkyně, která má štěstí, že netrpí na vysoký tlak. I přesto se jí nálož výher jen stěží rozdýchávala. Kdo by čekal, že se seniorka po výhře utrhne ze řetězu a začne si plnit sny, na které v životě scházely peníze, bude možná trošku zklamaný. Určitě však nelze vyloučit, že si seniorka alespoň něčím udělala velkou radost.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru