«

»

Pro životní změnu nepotřebujete vyhrát v loterii

Foto: pixabay

Hodně lidí změny nemá rádo. Možná proto, že změna vyžaduje učení se nových věcí a změnu starých (leckdy) špatných návyků, která je velmi těžká. Řada z nich proto odkládá změnu na až. Až vyhraju v loterii… to je jedno z nejčastějších tvrzení. Jenže. Nezávisle na tom, zda hrajete Sportku nebo Šťastných 10, výhra nemusí přijít. Znamená to tedy, že ani vaši změnu potom nerealizujete? To by byla škoda, nemyslíte?

Oddělte sny ve výhru v loterii od reality

Co se loterie týče, média otiskla řadu příběhů lidí, kteří už loterii pokořili. Mnoho z nich patří i k české hromádce (zejména výhry ve Sportce, Eurojackpotu či Šťastných 10). Díky těmto příběhům pak můžete i vy nabýt dojmu, že je výhra nevyhnutelná, a čekáním na ni pak můžete ztratit spoustu času. Přitom je jedno, zda se držíte při zemi a sázíte ve hře Šťastných 10, kde není jackpot a sázky mohou být jedny z nejnižších. Případně, že se pokoušíte o miliardy v Eurojackpotu. Důležité je oddělit vaši touhu ve výhru od reality. Jinak vám totiž nejisté výsledky Šťastných 10 i jiné loterie zavřou dveře před mnoha věcmi, které zvládnete levou zadní, sami, i bez výhry v loterii!

I malá změna může mít velký efekt

To samozřejmě neznamená, abyste sázet přestali. Klidně můžete dále zkoušet trefit výhru ve vaší oblíbené loterii. Jen s tím rozdílem, že změnu odloženou na dobu, až se budete topit v penězích, posunete do přítomnosti.

Je jasné, že je těžké začít stavět vilu vašich snů, když váš účet zeje prázdnotou. Ale nic vám nebrání v tom začít s hledáním lépe placené práce, díky které si můžete dovolit buďto více šetřit, nebo vzít si hypotéku. I malé a na první pohled bezvýznamné kroky vám pomohou ke změně. A to platí ve všech oblastech života.

Pro začátek můžete začít s tím, že pokud vám stávající loterie nevyhovuje, můžete ji změnit. Sazka nabízí řadu možností, jak hrát o velké peníze. A pokud vás například pravidelné sázení Eurojackpotu příliš finančně zatěžuje, vsaďte Šťastných 10, kde si výši výhry do jisté míry ovlivníte sami, stejně jako výši minimální sázky.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru