«

»

Proč a jak si v Účtenkovce vytvořit svůj hráčský účet

Foto: pixabay

Registrace hráčského účtu Účtenkovky je snadná a šetří čas

Účtenky do účtenkové loterie můžete registrovat dvěma způsoby. Jedním je bez hráčského účtu, kde musíte navíc neustále vyplňovat svůj kontakt, a druhý je přes hráčský účet, v němž je vše o něco jednodušší a ještě vám tento účet přináší další výhody, jako dokonalý přehled o (ne)zaregistrovaných účtenkách a hlavně také případných výhrách. Jakmile v Účtenkovce vyhrajete, budete si muset před vyzvednutím anebo zasláním výhry stejnak účet vytvořit, tak proč to neudělat hned.

Jak si založit v účtenkové loterii svůj hráčský účet

Když už jste se dostali na tento článek a tím i na tuto stránku, pro vytvoření účtenkového účtu použijte v menu její vrchní části odkaz ÚČTENKOVKA registrace a výsledky (viz. foto výše). Na stránce, kam se dostanete, zvolte v barevné nabídce tlačítko ÚČTENKOVKA PŘIHLÁŠENÍ. Tohle stejné tlačítko můžete využívat i později právě k přihlášení do vašeho účtu, v tento okamžik si ho ale prvně musíte vytvořit, proto na stránce, která se vám zobrazí, klikněte vespodu na text: “Pokud ještě nejste registrováni, můžete se registrovat zde“.

Před vámi se poté objeví registrační formulář, kde pozorně a pravdivě vyplňte požadované údaje, jako jméno, rok narození atd. Také si dejte pozor na email a telefon, protože na ně vám budou chodit důležité informace o registrovaných účtenkách a případných výhrách.

U způsobu předávání výher pamatujte na to, že osobně si lze výhry vyzvednout jen do 20 000 Kč, a to pouze v sídle Sazky v Praze, nikde jinde. Způsob výběru můžete v budoucnu změnit, nicméně zvažte, zda rovnou nezadat váš bankovní účet, na který by vám byla výhra po výhře automaticky odeslána.

Na závěr zaškrtněte první políčko se souhlasem zpracování osobních údajů, (to druhé už nemusíte) a zvolte VYTVOŘIT ÚČET. Zřejmě vám bude ještě zaslán ověřovací kód, takže i nadále sledujte napsané instrukce. Pokud by vám kód měl přijít na mail a nestalo by se tak, podívejte se kromě doručené pošty také do složky spam anebo hromadné.

Gratulujeme, váš účet v Účtenkovce už máte pravděpodobně úspěšně vytvořený. V tento okamžik pokaždé, když budete vkládat nové paragony, se prvně do vašeho účtu přihlaste a registrujte je snadněji přes něj.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru