«

»

Proč hrát loterii Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Ve hře o miliony jste už za pár kaček

Šťastných 10 je loterijní hra od Sazky, ve které jako jediné vyhráváte, i když neuhodnete žádné číslo. Stane se tak v případě, kdy si vsadíte na 6 až 10 čísel, přičemž ani jedno z nich nebude obsaženo ve 20 vylosovaných číslech z celkového počtu 80. Jedná se o tak zvanou Extra výhru.

Šťastných 10 je hra, ve které není výše vaší výhry závislá na jackpotech či na tom, kolik dalších sázejících trefilo stejné pořadí, jako vy. V této hře je totiž podle počtu vsazených a uhodnutých čísel pevně daný výherní koeficient, kterým vynásobíte váš vklad a o případnou výslednou výhru se nikdy s nikým nemusíte dělit. Celá bude vaše.

Ve Šťastných 10 hrajete už za pár kaček o miliony. Konkrétně tehdy, když si za pouhých 10 Kč vsadíte 10 čísel a všechny je uhodnete. V takovém případě je výherní koeficient 200 000x, čímž získáte rovné 2 miliony korun. Vyhrát se dá ale třeba až 101 milionů, když vsadíte za víc peněz, včetně doplňkové Královské hry a Šance milion.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru