«

»

Proč je dobré občas si vsadit Sportku?

Foto: pixabay

Zuřivě kroutíte hlavou nad těmi, kteří pravidelně sázejí Sportku? Myslíte, že to jsou jen vyhozené peníze? To je věc názoru a my vám váš názor mile rádi přenecháme. Dovolte nám ale seznámit vás s pár důvody, proč si vsadit alespoň občas.

 

  1. Přiblížíte se možnosti stát se milionářem

Stejně tak, jak málo máte šancí, že si vás všimne zaměstnavatel a nabídne vám práci vašich snů, dokud mu nepošlete životopis, nemůžete ani doufat ve výhru ve sportce, dokud si nevsadíte. Ač se vám může zdát šance na výhru třeba minimální, přece tam je. Nikdo po vás nechce, abyste sázeli velké částky pravidelně. Vsaďte si třeba jen příležitostně a buďte ve hře.

  1. Vyrazíte štěstí naproti

Většina lidí má rádo, když má život pevně ve svých rukách. Tyhle lidi nebaví sedět se založenýma rukama a čekat, jestli pro ně něco zbude. Tihle lidé, a určitě k nim patříte také, se chopí příležitosti a vyrážejí štěstí naproti.

  1. Nemůžete vědět, kdy se štěstí unaví a sedne i na vás

Stejně jako nemůžete na sto procent říct, že ve Sportce vyhrajete, nemůžete ani tvrdit, že nikdy nevyhrajete. Tedy pokud máte vsazeno. Ač za sebevětšího smolaře se máte, pořád existuje šance, že se štěstí unaví a sedne právě na vás. Tak se o to nepřipravte.

  1. Zdravý hazard a váš rituál v jednom

Budete-li sázet rozumně a s mírou, může se Sportka stát vaším zdravým hazardem. Adrenalin z vašeho risku můžete zažívat pokaždé při losování čísel. Přitom nemusíte nasazovat žádný „pokerface”. Buďte sví a čekejte na výhru. Sportka se může stát vaším oblíbeným rituálem. To když si na konci pracovního týdne vsadíte drobné, které vám v peněžence zbyly.

Důvodů, proč si vsadit Sportku existuje mnohem více. Vsaďte si ji třeba proto, že jste to ještě nikdy neudělali. Vyplněnou a vsazenou Sportku můžete také darovat jako dárek.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru