«

»

Proč je ve Sportce dobré vsázet plný tiket?

Foto: 777cz.eu

S plným tiketem Sportky k více milionům

Sportka svým sázejícím může nabídnout několik výherních pořadí. Za 3 uhodnutá čísla je to 5. pořadí, za 4 čísla 4. pořadí, za 5 čísel 3. pořadí, za 5+1 dodatkové 2. pořadí a za všech 6 čísel 1. pořadí. Získat s nimi můžete přibližně od 100 Kč až třeba do 5, 10 či 20 milionů nebo i více, záleží na tom, jak plný je jackpot, kolik hráčů aktuálně Sportku hraje, kolik se vyhrávalo v předchozích losováních a kolik je výherců v losování aktuálním.

To vše už za 1 vsazený sloupeček v ceně pouhých 20 korun. Pochopitelné je, že čím více sloupců vsadíte, tím máte větší pravděpodobnost, že Sportka výsledky nadělí nějakou výhru i vám. Proč je ale dobré vsázet plný tiket za 220 korun, když lze miliony vyhrát už za dvacku?

Důvodem je Superjackpot Sportky, tedy nejvyšší možná výhra, kterou lze ve Sportce získat. Superjackpot se skládá z 1. pořadí a bonusu, přičemž obojí se jako jackpot neustále navyšuje, dokud je někdo netrefí.  Chcete-li mít vůbec možnost Superjackpot trefit, musíte si vsadit právě plný tiket Sportky, to znamená všech 10 sloupců + doplňkovou hru Šance, a to za rovných 220 korun.

Pokud první předpoklad splníte, Superjackpot vyhrajete v situaci, kdy uhodnete nejen všech 6 čísel, které vám zajistí 1. pořadí, ale také poslední číslo Šance. Byla by to velká klika trefit obojí a naopak zároveň velká smůla, nemít v tu chvíli vsazený plný tiket. Když se tedy rozhodnete namísto jednoho či dvou sloupců jich vsadit víc, zauvažujte nad tím, zda už rovnou neinvestovat do plného tiketu. Obzvlášť pak v situaci, kdy je Superjackpot Sportky v řádu stovek milionů.

Dalším důvodem pro podání plného tiketu jsou občasné doplňkové hry o automobil, dovolenou či cokoliv jiného. Ty totiž zpravidla ve Sportce můžete vyhrát jen v případě plného tiketu za 220 korun. Na závěr ještě nutno podotknout, že jako plný tiket se bere minimálně 10 sloupců včetně Šance. Když budete hrát systémovou sázku (7 a více čísel) a nezapomenete si Šanci za dvacku vsadit také, stále jde o plný tiket.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru