«

»

Proč se pokusit unavit štěstí v loterii Šťastných 10?

Foto: Sazka

Své štěstí můžete chytat kdekoliv. Ať už na louce se sítí na motýly či u břehu rybníka s prutem nastraženým na zlatou rybku… štěstí lze chytat i v loterii. Třeba ve hře Šťastných 10, která výherci slibuje štěstí v hodnotě až 100 000 000 korun! Proč pokoušet štěstí zrovna u této loterie a ne u jiné?

Loterie, se kterou se můžete držet při zemi, ale ne zas příliš nízko…

Pravidla loterie Šťastných 10 nejsou nijak složitá… nejtěžší na hře je trefit výherní výsledky Šťastných 10, které vám zajistí jednoduchý život. Šťastných 10 patří mezi loterie, které lze hrát už za pár drobných, přesto můžete být s výsledkem velice spokojeni. Víte, že zatím nejvyšší výhra v této loterii je 40 miliónů korun a padla už v roce 2009? Docela dlouhá doba, nemyslíte? Chtělo by to další podobnou trefu!

Na svém štěstí můžete pracovat až 2x denně

Čím více budete na svém štěstí pracovat, tím spíše jej unavíte. V případě loterijní hry Šťastných 10 můžete na svém štěstí pracovat až 2x denně. Oproti Sportce, která se losuje pravidelně jen 2x týdně (někdy je sázkařům k dispozici i mimořádné slosování), máte ve Šťastných 10 více šancí na výhru.

Hra, která vás nepřekvapí, přesto vám vyrazí dech

Protože jsou jackpoty jednotlivých loterií veřejné a jsou schválně zobrazovány, aby nalákaly co největší počet sázejících, žádného výherce nemůže výše jeho výhry „překvapit”. Samozřejmě, že ho překvapí výhra samotná. Její výše je však pevně daná, ať už maximálním jackpotem, výherním pořadím nebo pevně stanoveným koeficientem.

V případě Šťastných 10 navíc nejde ani o rostoucí jackpot. Tato hra jej nemá. Svou výši výhry si může sázkař už předem vypočítat podle počtu vsazených čísel, podle výše sázky nebo podle počtu předpokládaných uhodnutých čísel.

Až 100 mega díky Královské hře

Řada výherců se už přesvědčilo, že doplňkové hry loterií není radno podceňovat. Naopak. I jen díky tomu, že ke své sázce přihodíte pár korun (za které si stejně moc nekoupíte), můžete v rámci výherních výsledků loterie inkasovat pořádný balík.

Dokonce i maximální možná výhra ve Šťastných 10, která má hodnotu sta miliónů, je podmíněna účastí v doplňkové Královské hře.

Příkladem je 10 tipovaných a 10 uhodnutých čísel. Když budete hrát i Královskou hru a Královské číslo (jako první tažené) bude mezi nimi, získáte koeficient 300 000x. Při maximální sázce 200 Kč na 1 sloupeček můžete vyhrát až 60 milionů. To vám spolu s maximem 40 milionů v základní hře může vytvořit maximální výhru ve Šťastných 10 až 100 milionů korun na 1 sloupec.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru