«

»

Proč v práci nekontrolovat výsledky Sportky?

Foto: pexels

Pečlivě kontrolovat tiket Sportky, jestli jste náhodou nevyhráli, to samozřejmě doporučujeme. Co si ale rozmyslete je místo, kde výsledky Sportky zkontrolujete. Rozhodně neradíme provádět to v práci a to hned z několika důvodů. Zkrátka a dobře po tom, co se nedávno stalo jedné zahraniční reportérce, si myslíme, že kontrolu Sportky je lepší nechat na doma.

Vyhrála v loterii a v přímém přenosu dala výpověď, ale…

Světem obletěl trapas jedné reportérky, která se v přímém přenosu dozvěděla o své výhře v loterii. Situaci absolutně nezvládla. Reportérka nejenže o výhře nepomlčela, nýbrž rovnou podala i výpověď. „Zítra už tady se mnou nepočítejte”, zněla její slova ke kolegům bezprostředně po oznámení výhry. Nutno dodat, že celé se to odehrálo v přímém přenosu, což znamená, že to viděli nejen její kolegové, nejen její šéf, nýbrž i spousta televizních diváků.

Tento příběh by mohl mít i šťastný konec, kdyby reportérka opravdu vyhrála. Bohužel pro ni namísto necelých 700 000 Kč získala jen částku přes 130 tisíc korun. Jednoduše si to špatně spočítala, a protože se výhra dělila mezi více výherců, byl její podíl o poznání nižší.

Jak to dopadlo? Po studené sprše v podobě takové špatné zprávy se reportérka všem omluvila a svou výpověď stáhla zpátky. No nejspíš nebudeme daleko od pravdy, že svému šéfovi bude muset předcházet ještě hodně dlouhou dobu.

Další důvody, proč výsledky Sportky v práci nekontrolovat

A proto radíme, nechte si kontrolu tiketu Sportky až na doma. Mohlo by se vám totiž stát něco podobného, nebo další řada různých věcí.

  • Pokud se o výhře ve Sportce dozvíte v práci, přestanete se soustředit.
  • V případě výhry ve Sportce na sebe v práci přitáhnete zbytečně hodně pozornosti… pozornosti závistivých kolegů.
  • Vlivem velkého rozrušení můžete přijít k pracovnímu úrazu.
  • Můžete se přestat ovládat podobně jako reportérka a třeba říct vašemu šéfovi něco hezky od plic … později vás to však může mrzet.
  • Rozčílit vás v práci může i to, že váš tiket Sportky opět nevyhrál.

Proto raději v práci zůstaňte ve své kůži a kontrolu čísel Sportky nepokoušejte. Doma na to budete mít tu pravou atmosféru.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru