«

»

Prodavač trafiky ukradl výherní los na 12 milionů korun

Foto: pixabay

Abyste si výhru v Extra Rentě mohli užít, musíte nejprve nejen vyhrát, ale jak se ukázalo, také si nesmíte nechat výherní los ukrást. Pohádková výhra v Extra Rentě přijde vniveč také za předpokladu, že výherní tiket ztratíte, vyperete nebo založíte neznámo kam.

Obsluha trafiky ukradla ženě výherní tiket, když si šla potvrdit výhru

Že výherní výsledky Extra Renty nebo jakékoliv jiné loterie nejsou samozřejmé ani po tom, co na vlastní oči uvidíte výherní čísla, o tom svědčí zářijový případ z Itálie. Policie na letišti v Římě chytla zloděje, který měl s kradeným výherním tiketem v hodnotě přes 12 milionů korun namířeno na Kanárské ostrovy. Pohádku o chytrém zlodějíčkovi, který snadno k milionům přišel, si však ani nestačil užít. Policie jej naštěstí zatkla dříve, než z Říma stačil odletět. To jen díky rychlé reakci okradené. Věříme, že také vy byste o hlavní výhru v Extra Rentě urputně bojovali.

Když výherní čísla k výhře v loterii nestačí

V Extra Rentě stačí uhodnout 7 čísel z 33, abyste se mohli radovat z její hlavní výhry, a to 100 tisíc měsíčně na 20 let. Ani uhodnutá čísla však nejsou zárukou výhry. Italské výherkyni se stal osudným výběr nevhodné trafiky. V trafice, kde si šla výherkyně svou výhru potvrdit, totiž pracoval zlodějíček, který neminul jedinou možnost, jak se obohatit. Když se mu tedy naskytl pohled na výherní tiket v hodnotě přes 12 milionů korun, na nic nečekal a výherní tiket zákaznici odcizil. Později při zatčení dotyčnou dokonce obvinil z toho, že výherní lost chtěla ukrást ona jemu.

Výhru v loterii tak musela výherkyně rozdýchávat hned dvakrát. Jednou hned po tom, co vyhrála, podruhé při krádeži výherního tiketu. Jestliže tohle s ní nešvihlo, nepoložila by ji ani další případná výhra v loterii. Tu už by si nejspíš potvrdila raději telefonicky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru