«

»

Prodavačce u pokladny málem zanechali 1 milion liber

Foto: pixabay

Že se vsazeným tiketem Korunky nebo jiné loterie je radno zacházet velice opatrně, téměř jako by v něm miliony už byly, ačkoliv to před slosováním ještě nemůžete tušit, o tom se přesvědčil mladý pár z Anglie. Stavař Terry Kennedy (28) kontroloval výherní tiket v práci a nemohl uvěřit vlastním očím. V loterii Lotto Lucky Dip vyhrál 1 milion liber (přes 29 milionů korun). Přitom tento výherní tiket po zaplacení málem zapomněl u pokladny.

Výhru v loterii nelze předvídat

Výherní výsledky Korunky jsou nepředvídatelné. To, že v loterii nevyhrajete, můžete stoprocentně tvrdit jen v případě, že jste si nevsadili. Také stavař Terry a jeho přítelkyně nikdy moc nepředpokládali, že v loteri Lotto Lucky Dip někdy vyhrají. Když za sázku zaplatili, málem výherní tiket zapomněli na pokladně. Prodavačka s nimi ještě žertovala, že by z ní možná udělali milionářku… a měla pravdu. V tiketu se totiž skrýval jeden milion liber. I vaši výhru v Korunce může leccos ohrozit. Tiket můžete jednoduše ztratit, tak pozor na něj.

Když výhře nevěříte, tiket kontrolujete několikrát

Až vám výherní tiket Korunky řekne, že jste milionářem, nebudete tomu věřit. Ani Terry nemohl uvěřit tomu, že by mu na účtu mohl přistát jeden milion liber. Výherní tiket kontroloval hned několikrát a na pomoc si zavolal i své kolegy. O výhře v loterii se totiž dozvěděl během své přestávky na oběd. Jídlo však bylo to poslední, na co v tu chvíli myslel. Ještě předtím, než zavolal své přítelkyni, výhru si telefonicky ověřil. Teprve potom uznal, že na faktu, že je teď milionářem, asi něco bude.

Co hodlá Terry udělat s výhrou, to neprozradil. Pochlubil se jen tím, že všechny své kolegy pozval na pivo. O tom, jak moc se ten den rozšoupl, rozhodoval výherní tiket v jeho kapse.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru