«

»

Prodavačka vrátila nepozorné zákaznici vyhozený výherní los

Foto: pixabay

S výherním tiketem Šťastných 10 můžete dělat různé vylomeniny. Můžete si ho zalaminovat, můžete ho líbat, spát s ním pod polštářem, určitě byste jej ale nevyhodili. To se povedlo ženě z Massachusetts, která byla pravidelným návštěvníkem jedné trafiky. Kvůli nepozornosti do odpadkového koše v trafice vyhodila los v hodnotě jednoho milionu dolarů. Los se vrátil do její peněženky jen díky poctivosti prodavačky, která si ho náhodou všimla.

Den jako každý jiný, ve kterém ale málem přišla o jeden milion dolarů

Lea Rose Fiega zažívala den jako každý jiný. V trafice se zastavila na kávu a bagetu a koupila si los, který u jídla rovnou setřela. Protože ale ten den opravdu spěchala, losu nevěnovala příliš pozornosti a jako nevýherní jej hodila do koše. Umíte si představit, že byste podobně naložili s výherními výsledky Šťastných 10? Měla ale štěstí v neštěstí. Obsluha trafiky si všimla, že los v koši je setřený jen částečně a něco jí říkalo, že má započatou práci dokončit. Když setřela poslední číslo losu, zjistila, že v ruce drží výherní los na 1 milion dolarů. I když Leu dobře znala jako pravidelnou zákaznici, v tu chvíli si nebyla jistá, co s losem udělá. A proto celou záležitost probrala se synem (majitelem trafiky). Spolu se dohodli na tom, že nechat si tak velké peníze by nepřineslo nic dobrého a rozhodli se výherní los vrátit. O několik dní později Leu s výherním losem v trafice konfrontovali.

Opravdu neuvěřitelný příběh

Už vyhrát ve Šťastných 10 je věc, která se vám za život znovu nepovede. Ale vyhrát, vyhodit výhru a znovu k ní přijít, to je opravdu neuvěřitelné! Nepozorná výherkyně byla naprosto zaskočená a nevěděla, jak vyjádřit díky. Proto nejspíš část výhry nálezci daruje. Vždyť by také nemusela mít vůbec nic. Trafika dostane i část peněz od loterijní společnosti za to, že prodala los s velkou výhrou. A co vy? Nakládáte s tikety Šťastných 10 obezřetně?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru