«

»

Prohrami v loterii se nenechal odradit a nakonec se mohl radovat z výhry 1 milion liber

Foto: depositphotos

Pětapadesátiletý Robert Cameron z Glasgow až donedávna patřil k těm sázkařům, kteří si sice občas vsadí, ve výhru však pořádně nevěří. Také tyto pocity při sázení Šťastných 10 máte? Tak nevěšte hlavu, protože nikdy nevíte, kdy vám hvězdy výhru přihrají stejně jako Robertovi, který v Lottu vyhrál 1 milion liber.

Už dlouho si nevsadil, a tak do hry poslal svá šťastná čísla

Robert Cameron měl se sázením bohaté zkušenosti, bohužel však jen s prohrami a nevýherními čísly. I proto na sázení delší dobu zanevřel. Už brzy se však mělo mnohé změnit. Smůla se prolomila už v okamžik, když šel Robert kolem loterijního okénka a vzpomněl si na nedávného výherce pětimiliardového jackpotu EuroMillions. Proč by podobné štěstí nemohl mít také on? A tak si Robert po dlouhé době vsadil. Ani výherní výsledky Šťastných 10 k vám bez sázky nedorazí!

Sázku zkontroloval hned druhý den a s povzdechem zjistil, že vyhrál jen něco přes tři libry (do sto korun). Co s výhrou? Má si za ni koupit kávu, nebo ji poslat znovu do hry. Naštěstí se Robert rozhodl pro druhou variantu a už o slosování později se mohl radovat z neočekávané výhry 1 milion liber. To už je částka, která vám změní život. Podobné peníze (tedy v tomto případě téměř třicet milionů), můžete s přehledem vyhrát i ve Šťastných 10.

Štěstí se na něj nakonec usmálo

Se sázením Robert Cameron nepřestal ani po velké výhře. Po tom, co přesvědčil svých pět synů, že jsou z nich milionáři, si společně sestavili kombinaci šťastných čísel, kterou pravidelně posílají do hry. Teď už totiž Robert ví, že pokud se něco má stát, hvězdy to zařídí, ale musí se tomu jít maličko naproti.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru