«

»

Prohraná sázka herci zachránila život

Foto: pexels

Že všechno zlé je pro něco dobré, o tom svědčí sázky nejen do Sportky. Například sázka kanadsko-amerického herce Ryana Reynoldse. Ten se se svým kamarádem a obchodním partnerem Robem McElhenneym vsadil o to, že jím tipovaný fotbalový tým zápas vyhraje. A nebyla to jen tak obyčejná sázka o peníze nebo o pivo. Zápas byl nejspíš natolik napínavý, že herec Ryan Reynolds vsadil své vlastní soukromí. Vsadil se, že pokud prohraje, půjde a natočí svoji vlastní kolonoskopii. V tu dobu ještě netušil, že mu tato sranda zachrání život.

Pocit ponížení vystřídala velká úleva 

Co nejhoršího se vám může stát, když výherní výsledky Sportka nevyjdou podle vašich představ? No maximálně prohrajete svoji sázku. A pokud jste na Sportku zrovna nevyplýtvali celou vaši výplatu, propadlé dvě stovky rozhodně přežijete. Při sázení však nejde jen o peníze. Často se totiž člověk vsadí jen tak z hecu a kolikrát plácne takovou blbost… stejně jako herec Ryan Reynolds, který řekl, že pokud jeho tým prohraje, nejenže půjde na kolonoskopii, nýbrž ji i natočí a video pak bude sdílet. Vzhledem k tomu, že kolonoskopie není dvakrát příjemný zákrok, herec ve svůj tým nejspíš hodně věřil. Ale stejně jako se někdy nevyvede Sportka, může propadnout i jakákoliv jiná sázka. Třeba ta Ryana Reynoldse. Herec prohrál a protože drží slovo, na zákrok opravdu šel. Pocit ponížení však po odhalení výsledků vystřídala velká úleva.

Nakonec byl rád, že sázku prohrál

Ukázalo se, že se ve střevech herce utvořilo několik polypů, které později mohly mít vliv na onemocnění rakovinou tlustého střeva (kdyby nebyly odstraněny). Herec byl nakonec rád, že zákrok absolvoval. Natočené video pak sdílel se svými fanoušky, aby sloužilo jako doporučení pro prevenci. Ve videu mimo jiné informoval, že se dá kolonoskopie bez obav přežít a že zákrok není takové drama, jak se lidé obávají.

A co vy? Půjdete na kolonoskopii, když v příštím slosování Sportky prohrajete?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru