«

»

Prohýřil miliony, které mu nepatřily

Foto: pixabay

A opět se stal případ, kdy někdo utratil miliony, které mu původně nepatřily. Když zkrátka máte blbý den, přistanou vaše miliony, které byly určeny na koupi domu, na účtu někomu úplně jinému… a ten je utratí do posledního haléře, aniž by se přesvědčil, zda opravdu patří jemu. A co vy? Utratili byste miliony, které by vám na účtu přistály jen tak? Přece pokud nesázíte Extra Rentu či jinou loterii nebo zrovna nedědíte… přece si nemůžete myslet, že jsou tyto miliony vaše, no ne?

Na účtu mu přistálo 12 milionů, on se nepídil a částku zvesela utratil

Začínající australský rapper Abdel Ghadia, který vystupuje pod přezdívkou Slimy, se jednoho dne ráno probudil jako milionář. I vám se to může stát, pokud trefíte výherní výsledky Extra Renty. Jenže Slimy nesázel a ani žádnou větší sumu na svém účtu nečekal. Přesto se nepídil po tom, kdo mu peníze na účet poslal a šel je zvesela utratit. Jako vycházející hvězdě se mu peníze hodily. Že by je ale nějak vhodně investoval do své kariéry, to se také říct nedá. Suma sumárům peníze utratil za blbosti – za zlaté pruty, oblečení a make-up. Něco málo sice investoval do cizích měn, ale ani to ho z průseru, který má teď, nevytrhne. Za to, že si peníze ponechal a celé je i utratil, si teď půjde podle rozhodnutí soudu na osmnáct měsíců sednout za mříže… alespoň bude mít dostatek času na svou tvorbu, co říkáte?

Peníze patřily známé výživové poradkyni

Výhru v Extra Rentě možná použijete na koupi domu. Přesně to hodlala se svými naspořenými miliony udělat známá výživová poradkyně Tara Thorneová se svým manželem. Jenže při zadávání platby se musela překliknout a peníze, které byly určené prodejci jejího vyhlídnutého domu, putovaly na účet nezodpovědného rappera. Ten je bral nejspíš jako dar shůry a aniž by myslel na následky svého jednání, klidně je utratil. No věřili byste tomu?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru