«

»

Prosincový Eurojackpot nadělil Čechům miliony korun

Foto: depositphotos

Spousty výher z Eurojackpotu a jeho doplňkových her

Eurojackpot výsledky přinesly na konci roku 2019 českým hráčům spousty výher, včetně těch milionových. Během prosince se Eurojackpot losoval 4x, přičemž nejvyšší českou výhrou bylo bez mála 15,5 milionů korun za 2. pořadí.

Druhou nejvyšší výhru přinesl tak zvaný Český pátek konající se třetí pátek v měsíci. Při něm se hrálo pouze mezi českými hráči o byt za 13 milionů, případně, pokud ho výherce nechtěl, o stejnou 13milionovou hotovost. Pokud se podíváme na Slovensko, tam ještě jeden sázkař trefil druhé místo ohodnocené na 12,2 milionů korun.

Pojďme zpátky k nám. Další v pořadí byly 1x rovné 2 miliony korun za 1. místo v ryze české doplňkové hře Extra 6. Silvestrovská prémie na konci měsíce zase nadělila 13x cestu kolem světa, každou v hodnotě 500 000 korun, případně ekvivalent v hotovosti.

Tím to ale nekončí. K vysokým eurojackpotovým výhrám můžeme ještě zařadit 3x 200 000 Kč za 2. pořadí v Extra 6, stejně jako 3x 4. místo v hlavní hře ve výši od 61 do 121 tisíc korun. V prosinci se českým hráčům v Eurojackpotu zkrátka dařilo a doufejme, že tomu tak bude i v letošním roce. Hned tento pátek se například hraje o více jak 1 miliardu! Vsadíte si?

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru