«

»

Proškrábal se k výhře jednoho milionu eur

Foto: depositphotos

Zatímco u nás se losy berou více méně s rezervou a nikdo si neláme hlavu s tím, že los opět nevyhrává, v zahraničí je to úplně jinak. Shawn Keeley (26) z Irska o tom ví své. Když si cestou z práce v trafice koupil dva losy, netušil, že jeden z nich mu přinese výhru v hodnotě jednoho milionu eur (to je v přepočtu přes 26 milionů korun).

Nechtěl uvěřit, že vyhrál tolik peněz

Mladík pracoval jako provozní v obchodě. Šťastné losy si koupil v době, kdy už měl padla a chystal se na párty s kamarády. Losy strčil do kapsy své bundy a úplně na ně zapomněl. Vzpomněl si na ně až později, když dorazil domů. A protože nemá rád odkládání, ihned je setřel. Zatímco první los byl nevýherní, druhý byl milionový. Shawn nemohl uvěřit vlastním očím, že se proškrábal k jednomu milionu eur. Výhru mu museli potvrdit i rodiče, které okamžitě zavolal. Také si při sázení pokaždé představujete, jak byste na Eurojackpot výherní výsledky reagovali vy?

Mladík prý plánuje i nadále chodit do práce

Většinu sázkařů Sportky nebo Eurojackpotu, vlastně jakékoliv loterie, spojuje nejen touha vyhrát, nýbrž i chuť po výhře seknout s prací. K nim ale Shawn rozhodně nepatří. Během přebírání výhry na sebe prozradil, že i nadále hodlá chodit do práce, což je chvályhodné.

Z výhry chce finančně zajistit své rodiče a tři bratry. Potom si hodlá koupit nějaký luxusní sporťák a samozřejmě cestovat. To ale až po tom, co se situace kolem koronaviru uklidní.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru