«

»

První den v práci a hned škoda za milion

Foto: pixabay

Když se nedaří, tak se nedaří. Přesto lidé často zkoušejí smolné dny vyvážit sázkou do Sportky. Zda to byl i případ nejmenované letušky, která hned první den v práci způsobila společnosti British Airways škodu za více než milion, to lze těžko odhadovat. Vsadit by si každopádně měla, protože smůlu měla nejen ona, nýbrž všichni pasažéři, kteří tímto letadlem cestovali. Letuška omylem spustila únikovou klouzačku. Ta servisní tým zaměstnala na dlouhé hodiny.

Sklouznutí za milion?

Výherní výsledky Sportky nemusí mít formu, jakou od nich očekáváte. Takovou životní výhrou může být i sklouznutí po únikové skluzavce, kterou si sami omylem spustíte. Jestlipak se po ní dotyčná letuška sklouzla, není známo. Stejně tak se neví, zda-li ji letecká společnost po incidentu propustila. Co se ví, je skutečnost, že se škoda vyšplhala až na 50 tisíc liber (asi 1,3 milionu korun). Mohla za to nejen skluzavka samotná, která musela být nahrazena za novou, nýbrž i několikahodinové zpoždění a příprava nového letadla. Po čase zápasení se skluzavkou totiž musel i jinak ostřílený servisní tým letiště uznat, že je to marný boj. Do letadla tuto skluzavku už zpátky nedostali, a proto musela letecká společnost pro své cestující připravit letadlo nové.

Let z Londýna do Lagosu se nečekaně protáhl

Na svůj první let nejmenovaná letuška určitě nezapomene. Teď už bude na sto procent vědět, jak se nouzový východ neobsluhuje. A společnost British Airways by jistě pochybila, kdyby takovou letušku propustila. Ačkoliv je tohle stejně nepravděpodobné jako výhra v Extra Rentě, stát se to může komukoliv. A to by něco takového chtěla letecká společnost znovu riskovat? Lepší je si ponechat již zaškolené lidi. Lidi, kteří se už první den v práci činí, aby jméno svého zaměstnavatele proslavili napříč médii.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru