«

»

Raději nezkoušejte naštvat milionáře, může vám to spočítat, respektive nechat vás ručně přepočítat všechny jeho úspory

Foto: pixabay

I s výhrou v Extra Rentě v kapse vás může rozhodit každá maličkost. Příkladem toho sje milionář ze Šanghaje, který si nechá přezdívat Sunwear. Toho naštvala banka už jen tím, že mu připomněla, aby si nasadil roušku…

Své milionové úspory si nechal bankovními úředníky ručně přepočítat

Je jasné, že tučné výherní výsledky Extra Renty vás v okamžik výhry v klidu nenechají. S pořádnou rezervou v bance byste však později mohli být mírní jako beránek, když už vás nebudou tížit ty nezaplacené složenky. Opak je však pravdou. Milionář ze Šanghaje známý pod přezdívkou Sunwear se rozčílil doběla kvůli jednání úředníků ve své bance. Kdybyste jako pravou příčinu tipovali zvýšení bankovních poplatků, budete na omylu. Není úplně jisté, co přesně a v jakém rozsahu mělo vliv na zbrklé rozhodnutí milionáře vybrat z banky všechny své úspory. Podle dostupných informací šlo však jen o napomenutí pracovníkem banky, aby si milionář pořádně nasadil roušku.

Ani milionové konto ho nenechalo klidným

Co přišlo potom, to si nepřeje žádný bankovní úředník, kterému za chvíli končí směna. Šanghajský milionář chtěl okamžitě vybrat všechny své úspory, aby je převedl jinam. Že to není nic tak hrozného? Ony úspory si vybral v hotovosti a následně požadoval jejich ruční přepočítání. Protože však kvůli limitu nemohl vybrat více jak v přepočtu 17 milionů korun za den, bance slíbil, že se pro zbylou část bude vracet tak dlouho, dokud všechny peníze nevybere. To, zda se pro zbytek vracel a požadoval ruční přepočítání peněz, to už jsme nezjistili. Nevíme taky, jestli nová banka vítala tohoto klienta s otevřenou náručí… přece jen se v Šanghaji proslavil kvůli sdílení svého rozčarování na svých sociálních sítích.

Pokud vás dokáže rozčarovat nevýherní tiket Extra Renty, snažte se situaci rozdýchat. Dobrým uklidňujícím cvičením může být hledání nových čísel na nový pokus o výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru