«

»

Rekordních 4,5 miliardy korun vyhrálo 6 sester

Foto: pixabay

S výhrou se podělí i se zbylými sourozenci a rodinou

Šest žen a především sester vyhrálo před pár měsíci v loterijní hře Euromillions částku převyšující 175,4 milionů eur (v přepočtu více než 4,5 miliardy korun). Všechny výherkyně žijí v blízkosti Irského města Dublin a každoročně společně jezdí na dovolené a pravidelně se každý týden scházejí na návštěvě u své matky. A právě při těchto návštěvách i pravidelně sází loterii.

Když se jedna ze sester po několika dnech od vsazení dozvěděla, že vítězný tiket takto vysoké částky byl zakoupen ve stejném obchodě jako ten jejich, ihned zkontrolovala vsazená čísla s těmi výherními a byla v šoku, jelikož se čísla shodovala. Následně obvolala své sestry a o výhře je informovala.

Několikamiliardovou výhru si sestry mezi sebe poctivě rozdělí, a protože mají ještě další 3 sourozence, dohodly se, že se o peníze podělí i s nimi a také s dalšími blízkými příbuznými. Co však dále s tak vysokou sumou budou dělat, ještě nemají promyšlené. Rozhodně ale nechtějí, aby je peníze nějak změnily.

5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. skutečně potřebný

    Na takové velké štěstí pořád doma marně čekáme.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru