«

»

Řidič dodávky vyhrál v loterii na nový automobil, vířivku, bar a další věci

Foto: skoda-auto.cz

Třiašedesátiletý řidič dodávky John McFadden ze Southamptonu zůstal naprosto ohromený, když v loterijním losu Národní loterie vyhrál 1 milion liber. Když loterijní los stíral, naskakovaly za výherní částkou nuly tak rychle, že je nestačil počítat. Proto šel raději los ověřit na prodejní místo. Tam mu ale obsluha oznámila, že se jedná o výhru vyšší, než kterou může vyplatit. Teprve až po telefonátu s loterijní společností McFadden zjistil, že je výhercem jednoho milionu liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun). O takové výhře ve Sportce nemusíte pouze snít, nýbrž se o ni můžete pokusit.

 Velké plány z velké výhry

Otec tří dětí John McFadden rozhodně nehodlá troškařit. Ačkoliv si moc dobře uvědomuje, že je potřeba myslet i na budoucnost, pro začátek si chce pořídit věci, po kterých dlouho toužil, ale nemohl si je dovolit. Mezi nimi je například vůz Škoda Kamiq (o ten mohou hrát hráči někdy i ve Sportce), vířivka a zahradní bar. To, jestli bude i nadále příležitostně pracovat, zatím nechává náhodě. Řízení ho baví a doposud přivydělané korunky rozhodně přišly vhod. Teď, když už mu jeho finanční situace nediktuje podmínky, může celou věc přehodnotit. Jezdit totiž může kam chce, s kým chce a v jakémkoliv voze se mu zlíbí. Je přeci milionář a to milionáři dělají. Kromě výše zmíněného hodlá McFadden se svou rodinou i hodně cestovat, až to bude možné.

Věci, které chcete

Také Sportka výherní výsledky vám mohou koupit věci, po kterých toužíte, ale v době před výhrou jste si je nemohli dovolit. Bude to velký bazén na zahradě, nová zahrada nebo raději nekonečně dlouhé pláže? Tučná výhra ve Sportce vám bude schopná proplatit jakýkoliv účet.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru