«

»

Robert a Ianthe – 2 osmnáctiletí výherci milionů

Foto: lotterycritic

Své výhry se mladí milionáři rozhodli neprohýřit za večírky a luxus

Robert Salo

Robert Salo je jeden z nejmladších lidí, kteří vyhráli miliony v loterii. Bylo mu pouhých 18 let, když v roce 2012 jen týden před dokončením střední školy vyhrál 1 milion dolarů (v přepočtu 22 milionů korun). Pro výběr své výry se rozhodl pro týdenní vyplácení s částkou 1 tisíc dolarů (přes 22 tisíc korun).

Ačkoliv si s takovouto peněžitou výhrou mohl Robert užívat luxusu a bujných večírků, rozhodl se však jinak. Jeho sen bylo stát se elektrotechnikem, což si ale nemohl dříve dovolit. Po milionové výhře se rozhodl, že je čas jít za tímto svým snem a tak se také stalo.

Ianthe Fullagar

Ianthe Fullagar je další osmnáctiletým výhercem nebo spíše výherkyní, která ve svém mladém věku vyhrála miliony. Ianthe pochází z Cumbrie, Anglie, a v roce 2008 získala přes 7 milionů liber (v přepočtu přes 200 milionů korun) v loterii Euromillions. Při kontrolování tiketu byla dívka v naprostém šoku, když postupně zjišťovala, že se její čísla shodují s těmi taženými.

Svou výhru mladá výherkyně investovala velmi chytře, jelikož v dnešní době její majetek přesáhl hodnotu 10,5 milionů liber (přes 300 milionů korun).

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru