«

»

Robot SARA předal Kanaďance šek na výhru v hodnotě 136 milionů korun

Foto: montreal.ctvnews.ca

Robot, který vám popřeje k výherním výsledkům Sportky a rovnou vám i předá výherní šek? U nás zatím hudba budoucnosti. Ve světě však mají tuto premiéru za sebou. Guylaine Desjardins z Montrealu měla štěstí nejen v loterii, nýbrž i v tom, že byla první výherkyní, které mohl výherní šek předat robot. Že by loterijní společnosti do budoucna plánovaly tohle praktikovat, se říct nedá. K experimentu došlo kvůli koronaviru, kdy hrozilo, že výherci o slavnostní předávání šeku přijdou.

Koronavirus zasáhl i do loterijního světa

Zdá se, že díky možnosti online sázek se s ostatními lidmi stýkat nemusíte, tudíž jste před koronavirem chráněni. Ale co když konečně trefíte výhru ve Sportce a budete se muset o výhru přihlásit? Samozřejmě se to dá vyřešit různými způsoby. Žádná loterijní společnost vás o výhru kvůli koronaviru připravit nemůže. Některé loterijní společnosti však umí ukázat svůj smysl pro budoucnost. Konkrétně máme na mysli kanadskou loterijní společnost, která předávání výherního šeku přenechala robotovi jménem SARA. SARU sestrojili studenti z univerzity z Quebecu a pro tyto účely robota loterijní společnosti rádi zapůjčili. Byla to premiéra jak pro výherkyni, tak pro samotnou SARU.

Příběh výherkyně 136 milionů je podobný mnoha předchozím, přesto se zcela odlišuje

Guylaine Desjardins sázela svá oblíbená čísla, jako mnoho sázkařů Sportky, celý svůj život. Až teď se na ni usmálo štěstí a vyhrála v přepočtu 136 milionů korun. Něco vám to říká? Ano, takto podobné jsou téměř všechny loterijní příběhy. Guylaine Desjardins se však od všech ostatních odlišila tím, že si výhru jako první v loterijní historii převzala od robota. Možná, že se jí robot zalíbil natolik, že si z výhry pořídí jednoho i k sobě domů, co myslíte? Peníze by na to měla.

Pokud je známo, Sazka zatím žádného robota nemá, po výhře ve Sportce se proto budete muset smířit s tím, že si výhru vyzvednete běžným způsobem. Ale pro ty, co nikdy nevyhráli, je už výhra ve Sportce sama o sobě velkým zážitkem.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru