«

»

Ročně jim na účet přijde okolo 3,5 milionu korun

Foto: pexels

Zprvu si myslel, že vyhráli jen pár liber

Vicky Mitchell (42), jež pracuje jako administrativní asistentka, a její přítel Adam Fry (38) pocházející z Velké Británie před nedávnem získali obří výhru, která jim bude vyplácena měsíčně po dobu 30 let. Každý měsíc jim proto na účtu přibude 10 000 liber (v přepočtu cca 290 tisíc korun).

Ačkoliv Vicky po koupi tiketu doufala ve výhru, tak nevěřila, že by se opravdu uskutečnila. Když zjistila, že skutečně vyhrála, šla ihned vzbudit Adama, aby mu tuto novinu sdělila a on mohl pro jistotu tiket ještě překontrolovat. Ten byl ale po probuzení velice rozespalý a myslel si, že vyhráli jen pár liber.

A za co tolik peněz utratí? Vicky s Adamem mají 2 děti, a proto společně vyrazí na rodinnou dovolenou. Také si chtějí pořídit nový dům, v němž bude mít každé z dětí svůj pokoj, a nové automobily, jelikož dosud vlastní jen jedno auto, a proto se často stává, že jeden z nich musí jet do práce hromadnou dopravou. Za vyhrané peníze chtějí též zaplatit dluhy a začít cestovat. Samozřejmě rovněž hodlají nějaké peníze schovávat dětem do budoucnosti.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru