«

»

Roční renta jim umožnila nadechnout se a splnit si přání

Foto: pixabay

Plnit si přání není nemožné, ale také to nejde úplně hladce, když výhra v Extra Rentě stále nevychází. Kdyby jen šlo dostávat alespoň rok na účet pravidelnou výplatu, která by vytvořila prostor pro plnění si životních přání. Vítězům britské loterie Set For Life se toto podařilo. Malcom Garden (54) a Robert Brownlie (43) vyhráli ve dvou samostatných slosováních tuto hlavní cenu hry, ve které obvykle vyhrávali jen pár drobných.

Vyhrál tři ceny, z toho jednu roční rentu

Malcom Garden z Lanarkshire sází skoro celý svůj život, z toho poslední dobou hlavně do loterie Set For Life. Když nedávno kontroloval svůj tiket, ohlásily se mu celkem tři výhry. První měla hodnotu dvaceti liber, druhá byla o pět liber vyšší a pro třetí se musel ozvat loterijní kanceláři. To znamenalo jediné… bude to něco většího. A jaké nejvyšší výherní výsledky Extra Renty jste dosud brali vy?

Malcom na nic nečekal a ihned vytočil horkou linku loterie. Tam se dozvěděl, že se stává výhercem hlavní výhry Set For Life, tedy vyhrává roční rentu, kdy mu na účet každý měsíc přijde 10 000 liber (přes 279 tisíc korun). A to už je výplata, kterou jen tak nevyděláte. Malcom ihned zprávu zavolal svému příteli a šel to s ním oslavit humrem a šampaňským.

Tiket koupili na svatbě svých známých, doma si setřeli velkou výhru

To cesta Roberta a jeho rodiny, kteří v Set For Life vyhráli pár slosování po Malcomovi a kteří pochází také z hrabství Lanarkshire, byla trošku jiná. I oni sází Set For Life pravidelně. Poslední svou předvýherní sázku učinili zrovna v době, když byli ve Skotsku na svatbě svých známých. No ještě, že vsazený tiket z legrace nedarovali novomanželům, což reálně hrozilo. Robert ho však na svatbě v kapsách více vrstev obleku nemohl najít, a tak z toho sešlo. Když pak doma obleky a společenské šaty manželka schovávala, našla i onen ztracený tiket. O to větší překvapení bylo, když na něm vyhrál výhru 10 tisíc liber každý měsíc po dobu jednoho roku. A jak byste s výhrou v Extra Rentě, která nabízí 100 tisíc měsíčně po dobu dvaceti let, naložili vy?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru