«

»

Rostli v zářijové Sportce milionáři jako houby po dešti?

Foto: Sazka

Konec prázdnin a začátek září už je houbařská sezóna v plném proudu. Pokud i vy rádi houbaříte, jenže se tomuto koníčku můžete věnovat kvůli práci jen o víkendu, kromě oblíbených míst v lese si vytipujte také šťastná čísla do Sportky. S miliony na kontě můžete na houbách trávit každé ráno. Tento sen si v září splnilo hned několik sázkařů. Sportka se v září losovala celkem 13x, z toho hned dvakrát se hrálo o Prémii Sportky. Nejvyšší výhrou v září byla ta ve výši přes 22 milionů korun.

V jaké kondici Sportka započala měsíc září?

Díky vysokému Bonusu (na začátku září to bylo přes 123 milionů korun) byla Sportka v září velmi atraktivní. Hned 1. září si mohli sázkaři zahrát o Superjackpot Sportky ve výši přes 142 milionů korun. Bohužel první zářijové slosování nevygenerovalo žádného milionáře. 10 šťastných sázkařů si v rámci akce „Babí léto” díky vsazenému plnému tiketu odneslo domů 100 tisíc korun.

Druhé zářijové slosování bylo o poznání lepší. Hned dva sázkaři z Prahy se trefili do prvního tahu prvního pořadí a domů si odnesli každý přes 9,7 milionu korun. Výherní výsledky Sportky jim přinesla čísla 6, 9, 12, 18, 27 a 28.  Z výhry přes 3,3 milionu korun z prvního tahu druhého pořadí se mohl radovat také sázkař, který si vsadil online.

Zdálo by se, že štěstěna prvního pořadí tímto bude vyčerpána. Hned 5. 9. se však ukázalo, že si štěstí v prvním pořadí nejspíš zdřímlo. Na příčkách prvního pořadí ho čísly 5, 23, 24, 30, 33 a 38 překvapil sázkař z Ústeckého kraje, který tak vyhrál 17 407 092 Kč.

Mnohem menší částku – přes 3,5 milionu korun trefil ten den i sázkař ve druhém tahu druhého pořadí.

V druhé půlce září padlo další první pořadí

V druhé půlce září se štěstí od hlavních výherních příček poněkud vzdálilo. Přes 1,3 milionu korun vyhrál sázkař 12. září v prvním tahu druhého pořadí.

17. září si výherci druhého pořadí neměli co závidět. Oba shodně vyhráli na korunu přesně stejnou částku, a to ji brali každý z jiného tahu. Radovat se mohli z částky 1 327 098 Kč. Výherní bylo i první pořadí Šance, ze kterého sázkař vybral přes 2,1 milionu korun.

24. 9. ve Sportce odstartovala Lovecká sezóna o Škodu Kodiaq. Výherní byl v tento den i druhý tah druhého pořadí, ze kterého si sázkař odnesl přes 1,5 milionu korun.

Na poslední velkou zářijovou výhrou se výherci vyplatilo počkat. Šel na ni chytře s výherními čísly 8, 9, 11, 21, 24 a 34, díky nimž trefil první pořadí a s ním 22 568 647 Kč. V tiskové zprávě později Sazka uvedla, že jde o šťastlivce ze Středočeského kraje.

Ten den bylo výherní i první pořadí Šance, kde se pro výherce stačilo nastřádat přes 1,6 milionu korun.

Na konci září Sportka skýtala SuperJACKPOT ve výši 176 400 000 Kč, z toho samotný bonus činil přes 150 milionů!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru