«

»

Rozdali byste téměř celou výhru z Eurojackpotu?

Foto: veikkaus.fi

Rodiče toho pro nás dělají hodně, a že dítě není malá investice, to ví každý. Mladík jim proto věnoval skoro celou svou výhru! 

Pokud vám Eurojackpot aktuální výsledky a výhry přihrají několik desítek milionů, je více než jasné, že si všechny peníze nenecháte pro sebe. Pro půjčku si přijdou přátelé i rodina anebo vy sami jim peníze dáte, ať se z nich neradujete jen vy. Téměř v 99 % si ale pro sebe necháte více peněz, než celkem rozdáte. A to 1 %? To jsou ti, kteří více než polovinu výhry rozdají, tak jako právě devatenáctiletý chlapec z USA, jenž si na benzínce koupil stírací los, na který poté vyhrál v přepočtu více než 12 milionů korun.

A kolik vlastně rozdal a kolik si nechal? Z celé výherní částky mu zbylo “pouhých“ cca 120 tisíc korun, zbytek dal svým rodičům, za to, jak se o něj a jeho sestru starali a co pro ně všechno udělali. Pokud se i vy chcete rodičům odvděčit za to všechno, co pro vás udělali, nezapomeňte si koupit a zkontrolovat páteční Eurojackpot výsledky. Je možné, že miliony čekají právě na vás a vy tak budete mít z čeho rozdávat.

3.6/5 - (5 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru