«

»

Rychlé kačky od Sazky – jak je hrát?

Foto: Sazka

Rychlé kačky lze vsadit až 1440x za jeden den

Před nedávnem společnost Sazka spustila online loterijní hru Rychlé kačky, v které můžete vyhrávat až 1 440krát za den, jelikož slosování probíhá každou minutu. Při sázení Rychlých kaček je nutné mít založený hráčský účet u Sazky s dostatečně vysokým vkladem.

Jak se hrají Rychlé kačky?

Hrát Rychlé kačky je velice jednoduché. Na hracím poli s čísly od 1 do 66, z nichž se losuje 12 čísel,  musíte zaškrtnout 4 až 6 čísel. Políčka s čísly za vás může vyplnit i Náhodný tip. Vybrat si také musíte, jak vysoká bude výše sázky (10 Kč, 20 Kč, 50 Kč anebo 100 Kč). Čím více čísel vyberete a vsadíte vyšší částku, tím se zvýší případná výhra.

Poté se už musíte rozhodnout, na kolik slosování má být tiket platný (1 až 10 slosování/minut). Při zvýšeném počtu slosování se vsazená částka násobí. Pak už stačí jen kliknout na VSADIT a čekat, jestli si kačky vyberou právě vaše vybrané políčka s číslicemi.

Jestliže vám nějaká čísla donesla štěstí, můžete si je uložit a vsadit kdykoliv poté. Sázku je také možné opakovat, a tak nemusíte čísla vyplňovat stále dokola.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru