Rychlé kačky

Foto: Sazka

Jak se hrají Rychlé kačky – návod

Chcete si vsadit pár drobných a pokusit se o výhru ve výši až jednoho miliónu? V tom případě si zahrajte loterii Rychlé kačky od společnosti Sazka. Podobně jako v další její loterii -Šťastných 10, zde můžete hrát už s pár korunami. Vsadit můžete sázku v cenovém rozpětí 5 až 200 Kč. Je jen na vás, zda vsadíte 5 Kč, 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč, 100 Kč nebo maximální možnou sázku na jedno slosování 200 Kč.

V Rychlých kačkách sázíte 4 až 6 čísel z 66 čísel. Čím více čísel vsadíte, tím vyšší výhru máte na dosah. Výši výhry ovlivňuje i výše vaší sázky. Rychlé kačky výsledky se dozvíte ihned po slosování, které probíhá každou minutu. Vylosováno je 12 výherních čísel. Hra nemá rostoucí jackpot. Výhra je daná pevně stanoveným násobkem sázky a čísla uvedeného ve výherní tabulce v závislosti na počtu tipovaných a uhodnutých čísel.

Papírovou sázenku pro hru Rychlé kačky u prodejního terminálu nehledejte. Tuto hru lze hrát pouze online na webu společnosti Sazka po založení hráčského účtu. Hra je k dispozici 24 hodin denně pouze s několikaminutovou technickou přestávkou po půlnoci. Rychlé kačky si můžete zahrát v mobilu, v počítači nebo na tabletu.

Stejně jako u Sportky můžete svá čísla nechat vybrat náhodným tipem. Vsadit si můžete až na 10 slosování dopředu.

3.7/5 - (3 votes)
Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru