«

»

Rychlé občerstvení pro milionáře – jedna porce hranolek za 4 tisíce korun

Foto: pixabay

Ve Šťastných 10 můžete vyhrát tolik peněz, že budete mít problém je utratit. Bát se ale nemusíte. Kreativní majitelé restaurací ví, jak z vaší peněženky odčerpat tisíce korun za pouhou jednu porci hranolek. Pokud chcete tohle kouzlo vyzkoušet přímo na vaší peněžence, po výhře ve Šťastných 10 zamiřte do americké restaurace Serendipity 3.

Rychlé občerstvení, na které vám pár drobných stačit nebude

Hranolky patří k oblíbenému rychlému občerstvení, za které běžně zaplatíte pár drobných. Tato rychle hotová pochoutka však v rukou uměleckých kuchařů dostává úplně jiný rozměr a naprosto odlišnou cenu. Až nebudete vědět, co s výherními výsledky Šťastných 10, udělejte si výlet do New Yorku. V tamní restauraci Serendipity 3 vám naservírují hranolky v přepočtu za více než 4 000 Kč. Jejich základem je odrůda brambor Chipperbec. Brambory jsou blanšírovány v šampaňském, dvakrát se smaží v husím sádle a samozřejmě nesmí chybět ani kousky jedlého zlata na povrchu. Cenu zvedá i lanýžová sůl a servírování. Hranolky si můžete sezobat (o moc velkou porci asi nepůjde) z křišťálového talíře. Čáry, máry a 4000 Kč jsou fuč!

Místo stvořené pro útratu výhry v loterii

Ostatně pokud budete po výhře ve Šťastných 10 hledat oblíbený podnik, kde lehce utratíte své miliony, je jím právě Serendipity 3. Kromě hranolek vám tam naservírují také zmrzlinový pohár za 21 tisíc korun, burger za necelých 7 tisíc korun a našly by se i další pokrmy, na které si budete muset minimálně vybrat z bankomatu, nebo rovnou vyhrát v loterii.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru