«

»

S 1 dolarem se můžete cítit také jako milionář

Foto: Facebook

Přestože vyhrál jen 22 korun, nechal si od loterie vystavit obří šek

I přesto, že mladý Američan nezískal v jedné z tamních loterií žádnou převratnou částku, cítil se jako milionář. Jak je to možné?

Tyler Heep je sázkař pocházející z Urbandale v Iowě, USA, který si před pár týdny vsadil tiket s myšlenkou, že vyhraje spousty peněz a stane se milionářem. Výhra opravdu přišla, ale do té vysněné měla daleko. Heep totiž vyhrál pouze 1 dolar (v přepočtu cca 22 korun).

Ačkoliv nešlo o žádnou sedmimístnou ani šestimístnou cifru, vydal se Tyler do centrály loterie, kde si vyžádal šek s vypsanou výherní částkou, který běžně dostávají výherci mnohem vyšších sum. Později byl muži opravdu předán šek v nadměrné velikosti.

Zaměstnanci loterie ho vzali dokonce i do místnosti se zdí, na níž byly vytištěné loga loterie s fotoaparátem postaveným před ní, naproti kterému si stoupl a nechal se vyfotografovat tak, jak to dělají výherci statisíců a milionů dolarů.

Tyler prozradil, jak se svou výhrou naložil. Celou ji investoval do benzínu, který musel natankovat, když si jel šek vyzvednout.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru