«

»

S 1 dolarem se můžete cítit také jako milionář

Foto: Facebook

Přestože vyhrál jen 22 korun, nechal si od loterie vystavit obří šek

I přesto, že mladý Američan nezískal v jedné z tamních loterií žádnou převratnou částku, cítil se jako milionář. Jak je to možné?

Tyler Heep je sázkař pocházející z Urbandale v Iowě, USA, který si před pár týdny vsadil tiket s myšlenkou, že vyhraje spousty peněz a stane se milionářem. Výhra opravdu přišla, ale do té vysněné měla daleko. Heep totiž vyhrál pouze 1 dolar (v přepočtu cca 22 korun).

Ačkoliv nešlo o žádnou sedmimístnou ani šestimístnou cifru, vydal se Tyler do centrály loterie, kde si vyžádal šek s vypsanou výherní částkou, který běžně dostávají výherci mnohem vyšších sum. Později byl muži opravdu předán šek v nadměrné velikosti.

Zaměstnanci loterie ho vzali dokonce i do místnosti se zdí, na níž byly vytištěné loga loterie s fotoaparátem postaveným před ní, naproti kterému si stoupl a nechal se vyfotografovat tak, jak to dělají výherci statisíců a milionů dolarů.

Tyler prozradil, jak se svou výhrou naložil. Celou ji investoval do benzínu, který musel natankovat, když si jel šek vyzvednout.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru