«

»

S Eurojackpotem zase o nadupanou káru

Foto: Sazka

Český pátek o prémii v hodnotě 2 miliony korun

Eurojackpot výsledky se v pátek 21. 2. 2020 rozrostou o další výherní čísla, tentokrát v podobě sériového čísla tiketu, jehož vlastník se stane majitelem automobilu v hodnotě 2 miliony korun anebo, pokud se tak rozhodne, namísto automobilu rovných 2 milionů převedených na bankovní účet.

Princip hry a výhry je přitom velice jednoduchý. Je potřeba si vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč, čímž bude každý takový hráč do losování o auto zařazen zcela automaticky. Případná výhra ale už tak automatická není. Výherce vzejde určitě, ale pouze jeden. Stane se jím sázející, jehož číslo tiketu se bude shodovat s čísly vylosovanými.

Vozit se parádním autem není ale jediným lákadlem pátečního losování. V Eurojackpotu se ještě hraje o 587 milionů korun, které, pokud vám nepůjde o prémiové auto, můžete získat už s jedním sloupečkem za 60 korun. Nezapomeňte ale na to, že s plným tiketem máte 6x vyšší šanci být bohatší o více jak půl miliardy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru